Neffos Şirketinden Çerçevesiz Ekran Barındıran Yeni Canavar

Neffos şirketi, bilmekte olduğunuz gibi TP-Link şirketinin çatısı altında yer alan ve de akıllı telefon modelleri üretimi yapan bir marka.

Neffos Şirketinden Çerçevesiz Ekran Barındıran Yeni Canavar

Neffos şirketi, bilmekte olduğunuz gibi TP-Link şirketinin çatısı altında yer alan ve de  akıllı telefon modelleri üretimi yapan bir marka. Firma şimdi ise, çerçevesiz ekrana sahip olan bir amiral gemisi modeli ile karşımıza çıkmak için hazırlık yapmakta.

Daha halen model ismi belli olmadığı açıklanan fakat teknik özellikleri ile beraber tasarımı sızdırılmış olan bu yeni akıllı telefon, ilk bakıldığında çerçevesiz ekrana sahip olan özel tasarımı ile  birlikte öne çıkmayı da başarmış oluyor. Son dönemler içerisinde görmüş olduğumuz pek çok cihaz gibi 18:9 özelliklerine sahip ekran oranını kullanmakta olan bu telefon, arka kısmında 2 tane arka kamera ve onun hemen alt kısmında parmak izi sensörü ile birlikte geliyor.

2 tane arka kameranın bir tanesi 16 MP özelliğindeyken bir ötekisi ise 20 MP özelliğinde olacak ve bunun sayesinde 2x'lik bir optik zoom sunmuş olacak. Selfie kamerası da 16 MP özelliğine sahip. Öteki donanım bileşenlerine bakmış olduğumuzda ise Snapdragon 835  isimli işlemcisinden gücünü alacağı açıklanan Neffos modeli, 6 GB,2lık bir RAM kapasitesi sunuyor olacak.

Cihazın resmi olarak tanıtım tarihi ile birlikte fiyatının ne olacağıyla alakalı ise henüz kesin bir bilgi yer almıyor. Fakat ortaya çıkmış olan bu sızıntılara bakacak olur isek, yakın bir zaman içerisinde modelin tanıtılacak olduğunu da söyleyebiliriz.

neffos tp-link telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.