Need for Speed Payback Oyunu Duyuruldu

Need for Speed Payback oyunu için beklenen haber geldi. Sonunda Need for Speed Payback oyunu doğrulandı. İşte detaylar.

Need for Speed Payback Oyunu Duyuruldu

EA Games’in en başarılı serisi olarak gösterilen NFS serisi her sene olduğu gibi bu senede yenilenecek. Serinin yeni versiyonu olacak olan ve uzun bir süredir beklenen Need for Speed Payback oyunu sonunda duyuruldu. Merakla beklenen ve eski yapıya geri dönüş yapacağı düşünülen yeni seri Need for Speed Payback serisinin duyurulmasının ardından oyunda yer alacak hikaye hakkında da bazı tüyolar verildi. Yeni oyunun nasıl olacağı konusunda ilk fragmanlarda yayınlandı.

Need for Speed Payback Geliyor

Şimdiden beğeni toplayan yeni seri Need for Speed Payback yapımının ne kadar başarılı olacağı konusunda da ilk detayları görmeye başladık. Öncelikle oyunun hikaye kısmında aksiyon dolu bir hikayenin konu edinileceği ve bu seriyle beraber eski oyun yapısına geri dönüş yapılacağı bekleniyor.

Tüm bu özellikleriyle beraber yarış kategorisinin en başarılı oyunlarından biri olması beklenen Need for Speed Payback serisinin çıkışı içinse 10 Kasım tarihi gösterildi. Bunun dışında oyun hakkında daha detaylı bilginin ise çıkıştan önce yapılacak olan tanıtımlarda verileceği bilgisini de eklemek gerekiyor. Bakalım yeni seri istediği başarıyı alabilecek mi? Need for Speed Payback nasıl bir geri dönüş yapmış olacak?  

need for speed payback
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.