NBA Live 2018 Oynanış Videosu Ortaya Çıktı!

Basketbol denilince akla gelen ilk oyun olan NBA'in yeni oyunu NBA Live 2018 tanıtıldı. İşte merakla beklenen yeni NBA oyunu ve fazlası.

NBA Live 2018 Oynanış Videosu Ortaya Çıktı!

Ünlü oyun yapımcısı Electronic Arts E3 fuarı öncesinde oyunlarını tanıtmaya devam ediyor. E3 2017 fuarı öncesinde yeni oyunlarını tanıtan EA şimdi de yeni oyunu NBA Live 2018'i tanıttı.

2K Games'in NBA 2K serisi ile basketbol oyunları arasında liderliği 2K Sports almıştı. 2K'nın oyunları oyun severler tarafından o kadar çok sevildi ki pek çok kişi NBA'in 2K sürümü haricinde diğer oyunları almıyorlardı.

Daha öncelerinde NBA oyunları çıkartan Electronic Arts ise yeniden basketbol severlerin gönlünü çelmek adına yeni oyunu olan NBA Live 2018'i tanıttı. Futbol oyunu olan FIFA serisinde yakaladığı başarıyı basketbol oyunu olan NBA Live serisinde de yakalamak isteyen EA yeni oyunu NBA Live 2018'in oynanış videosunu da paylaştı.

Oynanış videosuna bakıldığında bir önceki oyunlara göre daha iyi grafikleriyle dikkat çeken NBA Live 2018 oyununa ayrıca The One adında özel bir mod eklenmiş. Oyuncular The One modunda ister NBA'de isterse sokakta kariyer yapıp kendilerini geliştirebiliyor.

nba-live-2018

Bakalım EA NBA Live 2018 ile birlikte oyunseverlerin ilgisini yeniden çekmeyi başaracak mı ? 

nba 2k games 2k sports nba live ea
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.