Mustafa Ceceli İldem Park Açılışı İçin Kayseri'ye Geliyor

S.S İldem Erciyes Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirilen İldem Park AVM projesinin açılışı nedeniyle Kayseri'ye gelecek olan Mustafa Ceceli, Kayseri'li hayranlarını coşturacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhasek'nin katılımıyla gerçekleşecek olan açılış töreninde çeşitli etkinlikler de yer alacak.

Mustafa Ceceli İldem Park Açılışı İçin Kayseri'ye Geliyor

SS. İldem Erciyes Toplu Konut Kooperatifi tarafından hayate geçirilen ve İldem halkının uzunca bir süredir açılışını beklediği, bölgenin en büyük alışveriş merkezi İldem Park için geri sayım başladı. Açılış törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin iştirak edeceği İldem Park AVM açılışında bir başka sürpriz ise beğenilen sanatçı Mustafa Ceceli tarafından verilecek olan ücretsiz konsel oldu. 

Başarılı sunucu Vatan Şaşmaz'ın sunumunda gerçekleşecek olan açılış töreninde Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin açılış konuşmasının ardından kurdale kesmesi beklenirken beğenilen sanatçı Mustafa Ceceli'nin ücretsiz konseriyle de açılış töreni renklendirilecek. 

12 Mart 2017 tarihinde vatandaşların hizmetine açılacak olan İldem Park AVM içerisinde, market zinciri Migros yanında anne ve bebek ürünlerinin uygun fiyatlarda sunulduğu Ebebek mağazası da bulunuyor. Ulusal ve uluslararası alanda kalitesini kanıtlamış bir çok markanın da mağazasının bulunacağı İldem Park'ta LC Waikiki'den Mavi'ye, Ayakkabı mağazası Flo'dan takıda Inlove'a kadar bir çok marka bulunuyor. 

İldem Park AVM, 12 Mart 2017'de Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla, Vatan Şaşmaz'ın sunumunda ve beğenilen sanatçı Mustafa Ceceli'nin ücretsiz konseriyle saat 14:00'de kapılarını bölge halkına açacak.

mustafa ceceli ildem park ildem park avm mehmet özhaseki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.