Mount & Blade Oyunu Ücretsiz Veriliyor

Mount & Blade oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Mount & Blade oyununu ücretsiz olarak almak için neler yapmak gerekiyor? Mount & Blade hangi seri ücretsiz?

Mount & Blade Oyunu Ücretsiz Veriliyor

Türk oyun yapımcıları tarafından geliştirilen Mount & Blade, kısa süre içerisinde en başarılı serilerden biri haline geldi. Oyunun başarı elde etmesiyle beraber sürekli olarak seriye yeni oyunlar eklenmeye de başladı. Ardı ardına gelen oyunlar ve yeni seriler için geliştirilen modlarla beraber en çok oynanan oyunlardan biri olan yapımın elde ettiği bu başarı sürekli olarak yeni oyunlarında merakla beklenmesine neden oluyor.

Çok kısa bir süre sonra yeni oyunu da çıkması beklenen Mount & Blade oyununun elde ettiği bu başarıyla beraber birçok kampanyaya da dahil edilmeye başlandığı belirtiliyor. Son gelen haber ise oyunun ilk versiyonunun ücretsiz olduğunu gösteriyor.

Mount & Blade Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

GOG.com üzerinden ücretsiz olarak sunulan ilk serinin 21 Mayıs tarihine kadar ücretsiz olacağı, bu süre içerisinde oyunu hesaplarına ekleyen kullanıcıların oyunu tamamen ücretsiz olarak kullanabileceklerini belirtelim.

Hiçbir özellik kısıtlaması olmadan sunulan oyunun diğer versiyonları ve yeni yapımlar ise şu an için %75 oranında indirimde. Mount & Blade turnuvaları için yapılan bu kampanyayla beraber oyunun bir kez daha gündeme gelmesi bekleniyor. Bununla beraber Mount & Blade 2 olarak adlandırılan yeni oyunun çıkış tarihi ise hala açıklanmış değil.   

mount & blade mount & blade ücretsiz ücretsiz oyunlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.