Motorola'ya Ait G5S+ Modeli Sızdırıldı

Motorola şirketinin geçtiğimiz dönem içerisinde birkaç defa haber konusu olmayı başarmış olan yeni akıllı telefonlarından Moto GS5 Plus modeli, dün bir defa daha sızıntı resimleri ile gündemdeki yerini almış oldu.

Motorola'ya Ait G5S+ Modeli Sızdırıldı

Motorola şirketinin geçtiğimiz dönem içerisinde birkaç defa haber konusu olmayı başarmış olan yeni akıllı telefonlarından Moto GS5 Plus modeli, dün bir defa daha sızıntı resimleri ile gündemdeki yerini almış oldu. Cihaza ait olan tasarımsal detaylarının olduğu kadar donanımsal durumdaki detayları da gün yüzüne çıkartılmış bir halde.

Yuvarlak hatta sahip olan bir yapısı, ön yüzde bulunan fiziksel butonu, üstünde çift kamera ve de büyük bir flaş barındırmakta olan geniş yuvarlak kamera çıkıntısı ile birlikte dikkat çekmeyi başaran G5S+ modeli, öte yandan anten çizgileri ile de metal bir kasaya sahip olarak geleceğini işaret etmekte. Huawei şirketinin telefon modellerinde olduğu gibi çalışması bekleniyor olan (renkli ve  de siyah beyaz renklerdeki sensörler) çift kameraların çözünürlükleri de 13 MP + 13 MP şeklinde olacak. Bunların yanı sıra telefonun kaputunun alt kısmında; Qualcomm’a ait olan Snapdragon 625  isimli işlemcisi, Adreno 506 isimli grafik birimi, 64 GB'lık bir depolama kapasitesi ve  de 4 GB’lık bir bellek yer alıyor olacak.

5.5 inç olan Full HD ekrana sahip olarak gelmesi beklenen  bu cihazın bütün özellikleri de kardeşi gibi ortaya çıkartılmış bir  halde. Fakat ürünün tanıtım ile ilgili tarihi ve de  fiyatıyla alakalı henüz net bir bilgi yer almıyor.

motorola motorola g5s motorola g5s+
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.