Moto Z2 Play Modeli Ülkemizde Ne Kadara Satılacak?

Motorola şirketine ait olan Moto Z2 Play ürününün fiyatı ve de Türkiye için çıkış ile ilgili tarihi gerçekleştirilen lansmanla duyuruldu

Moto Z2 Play Modeli Ülkemizde Ne Kadara Satılacak?

Motorola şirketine ait olan Moto Z2 Play ürününün fiyatı ve de Türkiye için çıkış ile ilgili tarihi gerçekleştirilen lansmanla duyuruldu. İlk defa Haziran ayının ilk günlerinde tanıtılan  bu cihaz su geçirmez durumdaki yapısı ve de öteki donanım özellikleriyle çok fazla dikkat çekmekte.

Moto Z2 Play modeli için gerçekleştirilen Türkiye etkinliği kapsamında cihaz ile alakalı olarak çok önemli bilgiler paylaşılır iken, çıkış  yapacağı fiyatı da kesinleşti. Moto Z Play modelinin devamı biteliğinde bulunan Z2 Play  modeli suya dayanıklı bir durumdaki yapısı ve de batarya ömrüyle beraber orta segment için fazlasıyla iddialı görünmekte.

Moto Z2 Play modeli 4 değişik MotoMod desteği sunacak iken bu modlar arasından özellikle de MotoMod Gamepad fazlasıyla dikkat çekmiş oldu.

Cihaz  ayrıca Turbo Power Pack özelliği sayesinde batarya kısmında bize çok harika bir performansı da  vaat etmekte. 3490 mAh büyüklüğüne bir batarya kullanmakta olan telefon, yalnızca 20 dakika içinde %50 oranında bir şarj seviyesine çıkabiliyor. Turbo Power Pac'in  özelliklerinin sayesinde birde ekstra 1 gün daha pil ömrünü sunuyor olacak.

Moto Z2 Play modelinin fiyatı 2.299 Türk Lirası seviyesinde olacakken cihaz ise Eylül ayının son günlerinde satışa çıkartılacak. Öte yandan bu cihaz Android Nougat 7.1.1 işletim sisteminin güncellemesini alacak.

motorola moto z2 play türkiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.