Moto Z2 Play Akıllı Telefonlarının Özellikleri Belli Oluyor

Moto Z2 Play akıllı telefonları için yeni özelliikler ortaya çıkmaya başladı. Moto Z2 Play akıllı telefonlarında ortaya çıkan özellikler neler? Telefonlar nasıl sistemlerle gelecek?

Moto Z2 Play Akıllı Telefonlarının Özellikleri Belli Oluyor

Akıllı telefon dünyasına yeni yeni geri dönüş yapan Motorola modellerine yenileri ekleniyor. Son olarak Moto Z Play modeliyle piyasada yer alan serinin, şimdi ise Moto Z2 Play modelinin geleceği açıklandı. Yapılan açıklamayla beraber Moto Z2 Play modeli doğrulanmış olsa da yeni seri telefonlar için hiçbir özellik açıklaması yapılmamıştı. Şimdi ise merakla beklenen telefonların özellikleri hakkında yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı. Telefonların çok daha başarılı modeller olacağını gösteren özellik iddialarında yer alan detaylar neler? Moto Z2 Play modeli nasıl farklar ile gelecek? Daha detaylı olarak bakkalım.

Moto Z2 Play Beklenen Özellikler

Son olarak dün yapılan paylaşımlarla beraber telefonların özelliklerine ilişin belli başlı detaylar paylaşıldı. İlk paylaşımlara göre telefonların 8 çekirdek Snapdragon 626 işlemcilerini barındıracağı görülüyor. Toplamda 2.2 GHz hız değerine kadar çıkabilen işlemcilere ek olarak 4 GB RAM bellek miktarı ve 5.5 inç Full HD OLED ekran iddiaları, Moto Z2 Play modelini öne çıkaracak olan özellikler arasında.

Pil kapasitesinde 2820 mAh değeri tercih ederek biraz daha düşük bir pil kapasitesi benimseyen modelin, 12 MP değerinde arka 5 MP değerinde ön kamerası da yine öne çıkacak detaylar arasında. Tüm bu özellikleriyle beraber yeni seri telefonların kısa süre sonra tanıtılması bekleniyor.  

moto z2 play moto z2 moto z serisi moto z2 play özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.