Moto X4 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Moto X4 akıllı telefonlarının özelliklerine ilişkin yeni bilgiler gelmeye başladı. Telefonların özellikleri hakkında bilinen yeni detaylar neler? Moto X4 modelleri nasıl seriler olacak?

Moto X4 Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Lenovo akıllı telefon dünyasında Vibe serisi ile giriş yapmış olsa da markanın daha sonra yapmış olduğu yatırımlar Lenovo serisinin çok daha öne çıkmasını sağladı. Öyle ki teknoloji devinin son hamlelerinden biri Motorola’yı satın almak oldu. Cep telefonları dönemlerinde en başarılı markalardan biri olan Motorola’yı satın alarak yeni seri akıllı telefonları geliştirmeye başlayan markanın Moto Z serileri ise büyük oranda başarı elde etti. Moto Z serisiyle bir nevi Motorola’nın geri dönüşü de sağlanmış oldu. Giderek kullanıcı kitlesini artıran telefonlara son olarak ise Moto X4 modelinin ekleneceği de açıklandı. Moto X4 akıllı telefonlarının seriye dahil olmasıyla beraber artık hemen sınıfta akıllı telefonları bulunan markanın son seri akıllı telefonları için özelliklerde belli olmaya başladı.

Moto X4 Nasıl Telefonlar Olacak?

Öncelikle yeni seri akıllı telefonların 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacağı ortaya çıktı. 3D camlarla beraber gelecek olan ekranların kırılmaz cam serilerinden olacağı ve buna ek olarak orta sınıfın yeni işlemci modeli olacak olan Snapdragon 660 işlemcilerinin kullanılacağı da görüldü.

Toplamda 4 GB RAM bellek miktarına sahip olacak olan telefonların 3800 mAh kapasiteli bataryaları da beğeni toplayacak gibi gözüküyor. Şimdiden yeni seri akıllı telefonların ilgi çekmesini sağlayan detayların ne kadar gerçek olacağı ise merak konusu.   

moto x4 moto x4 özellikleri moto
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.