Moto X4 Modelinin Android One Sürümü Türkiye'de Satılacak Mı?

Motorola şirketinin Android One programı dahilinde stok Android yüklü bir şekilde satışa sunulacak olduğu açıklanan sürümü Çin ve de Hindistan dışında yer alan ülkelerde de satışa çıkartılabilir.

Moto X4 Modelinin Android One Sürümü Türkiye'de Satılacak Mı?

Motorola şirketinin Android One programı dahilinde stok Android yüklü bir şekilde satışa sunulacak olduğu açıklanan sürümü Çin ve  de Hindistan dışında yer alan ülkelerde de satışa çıkartılabilir.

Geçmiş olduğumuz günlerde ortaya çıkmış olan ve Android One programının dahilinde şimdilik sadece Çin ve de Hindistan pazarları içerisinde satışa sunulacak olduğu düşünülen Moto X4 modelinin Android One sürümü ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Görünüşe bakılır ise Android One isimli programının belirli ülkelerle sınırlı bir durumda kalmasını istememekte olan Google şirketi, Motorola şirketine Moto X4 modelinin bu yeni çıkartacağı sürümünü küresel bir pazarda satışa çıkartması amacı ile bir baskı yapmakta.

Gelmeye başlayan dedikodular da Motorola şirketinin bu baskılara çok daha fazla dayanamayacak olduğu ve cihazı ilk önce Amerika Birleşik Devletleri, hemen sonrasında da küresel pazar içerisinde tüketiciler ile buluşturacak olduğu yönünde.

Aslında şimdilik netleşmiş olan herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da Moto X4 modeli gibi bir tane cihazın sadece Çin'de satışa çıkartılacak olması kulağa çok fazla mantıklı gelmemekte. Bu sebeple ülkemizde ise bir zaman sonra Moto X4 modeline ait olan Android One Edition'ı raflar içerisinde görmemiz hiç bir şekilde sürpriz bir durum olmayacaktır.

motorola moto x4 android one
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.