Moto M Kullananlar İçin Çok Harika Bir Haber

Moto M kullananlara en sonunda beklemekte oldukları harikalı haber, yetkililer tarafından gerçekleştirilen özel bir açıklama ile duyuruldu.

Moto M Kullananlar İçin Çok Harika Bir Haber

Moto M kullananlara en sonunda beklemekte oldukları harikalı haber, yetkililer tarafından gerçekleştirilen özel bir açıklama ile duyuruldu. Moto M modelindeki cihazı, kullanıyorsanız yayınlanmış durumdaki en son Android sürümünü kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Motorola'a ait olan orta sınıf kullanıcılara sunulan bu cep telefonu bilmekte olduğunuz üzre MediaTek Helio P15 isimli işlemcisinden güç almakta. Orta segmentlere çok güzel bir seçenek olarak üretilen Moto M modelineki cihaz, 2.2 GHz'lık hızı ile  birlikte dikkatleri de fazlasıyla üstüne çekmeyi başarmış idi.

Mali-T860 MP2 modelindeki grafik işlemcisi ile birlikte kullanıcılara fazlasıyla iyi bir performans sergilemeyi başaran Moto M modeli, 1080 x 1920 çözünürlüğüne sahip olan bir 5,5 inç'lik LCD ekran ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.

Android 6.0 işletim sistemi ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmış bulunan amiral gemisi modeli, en son olarak Android 7.0 işletim sisteminin güncellemesini almaya başlamış oldu. Nougat güncellemesi ile birlikte kullanıcılar birbirinden çok önemli özelliklere de kavuşmuş oldu.

Android Nougat işletim sistemi ile birlikte Google şirketi, kullanıcılar için ekstra pil ömrü sağlayabilmek amacıyla Doze isimli modla karşımıza çıkmış idi. Bu mod ile birlikte arka planda çalışmaya devam eden uygulamalar sınırlandırılıp, çok büyük derecede bir pil tasarrufu sağlanabilmişti.

Bunlar hariç Çoklu Pencere özelliği ile birlikte Moto M modelindeki telefon kullanıcıları, aynı ekran içerisinde 2 değişik uygulamayı da  kolay bir şekilde kullanabilecekler. 

 

motorola moto m android nougat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.