Moto G5S ve G5S Plus Modellerinin Görselleri ve Özellikleri Sızdırıldı

Lenovo'nun Moto modellerini kendi bünyesine katmasıyla birlikte akıllı telefon geliştirmeleri için yüksek oranda bütçe bu alana ayrılmış durumda. Son olarak Moto G5 ve G5 Plus modelleri ile gündeme gelen Lenovo, bu modellerin halefleri olacak olan Moto G5S ve Moto G5S Plus modelleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Moto G5S ve G5S Plus Modellerinin Görselleri ve Özellikleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen MWC 2017 etkinliklerinde Lenovo tarafından Moto G5 ve G5 Plus modelleri duyurulmuştu. Firmanın çalışmaları ile ilgili son gelen haberlerde ise Moto G5S ve G5S Plus modellerine ait yeni bilgiler görünmeye başladı.

Lenovo'nun Moto G5S ve G5S Plus modellerine ait olduğu öne sürülen görsellerde bu modellere ait bazı özelliklerde görünmüş oldu. Metalik şık bir tasarımla karşımıza çıkan ürünlerde Moto G5S Plus modelinde ise çift kameranın bulunacağı netlik kazanmış oldu. Tasarım olarak bir önceki Moto G5 modeline oldukça fazla benzeyen G5S modeli gold, gri ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulacak.

Lenovo Moto G5S modeli ile ilgili daha önce ortaya atılan iddialarda cihazın 5.2inç 1080P ekran çözünürlüğü ile üretileceği öne sürülmüştü. Genel anlamda G5 modelinden donanımsal anlamda çok farkı bulunmayan Moto G5S modelinde kritik bazı güncelleştirmeler bulunmakta.

Lenovo Moto G5S Plus modeli ie ilk kez çift kamera deneyimini kullanıcılara sunacak olan firmanın ürünün kamerasında bulunduracağı özellikler şimdilik net değil. 5.5inç ekran boyutu ve 1080P IPS ekran çözünürlüğünü bulunduracak olan Plus modeli G5 modelinden boyut ve nispeten kamera özellikleri ile ayrılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.