Moto G5S Özellikleri Detaylanmaya Başladı

Moto G5S akıllı telefonlarının özellikleri netlik kazanmaya başladı. Moto G5S serisi akıllı telefonların özellikleri neler olacak? Motorola'nın sürprizleri neler?

Moto G5S Özellikleri Detaylanmaya Başladı

Lenovo atağından sonra yeniden hayat bulan Motorola’nın bir bir yeni seri akıllı telefon modelleri piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak markanın yeni seri amiral gemisi modeli olması beklenen Moto G5S modeli için yeni bilgiler ortaya çıktı. Telefonların hem sistem özellikleri olarak hem de tasarımsal olarak yenilenmiş modeli olacak olan Moto G5S serisinin duyurulmasının hemen ardından telefonun özellikleriyle ilgili olarak da ilk bilgiler yayınlandı. Moto G5S serisinin yayınlanan ilk bilgilerine göre telefonun çok ciddi farkları olmasa da daha iyi bir model kullanıcılara sunulacak.

Moto G5S Nasıl Bir Telefon Serisi

Moto G5 modelinin yenilenmiş yüzü olarak piyasaya çıkması beklenen Moto G5S akıllı telefonlarının en büyük değişiminin ise çift kamera olacağı belirtiliyor. Aynı zamanda markanın çift kameralı ilk modeli olacak olan Moto G5S akıllı telefonlarının tamamen metal olacağı da tasarım konusunda sunacağı değişiklikler olacak.

Gümüş, altın ve gri renk seçenekleriyle beraber gelecek olan akıllı telefonun Snapdragon 430 işlemci serisini barındırması ve modelin 5.5 inç ekranla gelmesi bekleniyor. Şimdilik özellikleri hakkında bu kadar bilgilerin verildiği yeni seri Moto G5S akıllı telefonlarının özelliklerinin ilerleyen dönemlerde de netlik kazanması bekleniyor. Yeni seri akıllı telefonların fiyatları ve çıkış tarihi konusunda da yakın zamanda açıklama yapılması gündemde.

moto g5s motorola lenovo moto g5
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.