Moto G4 Plus Modelini Kullananlara Bir Müjde Verildi

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Motorola şirketinin tarafından Android 8.0 Oreo isimli güncellemesi alacak olduğu belirtilen cihazların bir tane listesi paylaşılmış ve bundan yalnızca 18 ay öncesinde piyasaya çıkartılan G4 isimli ailesi ise bu liste içerisinde yer almamış idi.

Moto G4 Plus Modelini Kullananlara Bir Müjde Verildi

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Motorola şirketinin tarafından Android 8.0 Oreo isimli güncellemesi alacak olduğu belirtilen cihazların bir tane listesi paylaşılmış ve bundan yalnızca 18 ay öncesinde piyasaya çıkartılan G4  isimli ailesi  ise bu liste içerisinde yer almamış idi. Bu  bahsi geçen durumun büyün bir yanlışlıktan ibaret durumda olduğu da bugün ortaya çıkmış oldu.

Moto G4 modeli ve Moto G4 Plus modeli bulunan tüketicilerin çok büyük tepkisini çekmiş olan bu gelişmenin hemen sonrasında Motorola şirketi konu ile ilgili olan fikrini değiştirip Moto G4 Plus modelinin mutlaka Android 8.0 Oreo  isimli güncellemesini alacak olduğunu duyurdu.

Bu açıklama içerisinde yer alan önemli detay da sizin de tahmin edebilecek olduğunuz üzere sadece Moto G4 Plus isimli modelinin bu  bahsi geçen güncellemeyi alacak durumda olması. G4 ailesinde yer alan öteki fertlerinden G4 modeli ve G4 Play modeli ise maalesef Nougat sürümünün daha ötesine hiçbir zaman geçmeyi başaramayacak. En azından bu durumda resmi bir şekilde böyle.

Motorola gerçekleştirmiş olduğu açıklamada asıl olarak hiçbir tane G4 modelindeki cihazın Oreo güncellemesini almasını planlamıyor olduklarını lakin hazırlanmış görsellerde büyük bir hata yapıldığını belirtti. Lakin bu görselin bütün planlarını bozmuş olduğunu ve de şimdi hiç bir şekilde hazırlıksız bulundukları  G4 Plus modeliyle ilgili Android 8.0 Oreo  işletim sisteminin güncellemesinin hazırlanmaya başlanmış olduğu da dile getirildi.

motorola moto g4 plus android oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.