Monster Huma H4 V1.1 Özellikleri ve Ürün İncelemesi

Monster tarafından hem iş dünyasına hem de yüksek performansı sayesinde oyunculara özel geliştirip dizüstü bilgisayar piyasasına sunduğu Monster Huma H4 V1.1 modelinin genel özellikleri ve incelemesi ile sizlerleyiz.

Monster Huma H4 V1.1 Özellikleri ve Ürün İncelemesi

Üstün donanım performansı ile birlikte orta derecede fiyatı ile tam bir fiyat performans dizüstü bilgisayar modeli olan Monster Huma H4 V1.1 ürününe sahip olmak için 5099TL ödemeniz gerekebilir.

Sadece oyun dünyası için değil iş dünyasına da hitap eden Monster Huma H4 V1.1 modeli hem performans hem de dayanıklı tasarımı ile beğeni toplamayı başardı. Tam 14 inç boyutunda bir ekrana sahip olan ürün donanım ve tasarım yapısıyla markanın diğer ürünlerinden kendisini rahat bir şekilde ayırabiliyor.

Monster Huma H4 V1.1 Genel ve Teknik Özellikleri

14inç IPS ekrana sahip olan cihazın ekranı LED özelliği taşımakta. Intel i7 yonga setinin 7700HQ modelini kullanan Monster Huma H4 V1.1Nvidia GTX 1050Ti gibi üst düzey ekran kartını bünyesinde barındırıyor. 

Kaby Lake işlemci teknolojisi ile donatılan ürün Intel Core i7-7700HQ donanımını içeriyor. Ayrıca Full HD oyun destekli bir ürün olarak karşımıza çıkan Monster Huma H4 V1.1 iş yazılımları için de üstün GeForce GTX 1050Ti model grafik kartına sahip. 8GB DDR4L 2133 MHz RAM donanımı ile geliştirilen bilgisayarda Full HD mat bir ekran yer alıyor.

Ürünü teknoloji mağazalarından ve online alışveriş sistemlerinden 5099TL fiyat bedelini karşılayarak satın alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.