Model 3 İsimli Arabanın Kilidini Açan Uygulama Açıklandı

Otomobil dünyası içerisinde adeta bir devrim gerçekleştirmeyi başaran Tesla şirketi, Model 3 ile beraber çok büyük bir beğeni topladı

Model 3 İsimli Arabanın Kilidini Açan Uygulama Açıklandı

Otomobil dünyası içerisinde adeta bir devrim gerçekleştirmeyi başaran Tesla şirketi, Model 3 ile beraber çok büyük bir beğeni topladı. Üst seviyedeki özelliklere sahip bulunan Model 3 öte yandan beraberinde bir anahtarla gelmemekte. Mobil uygulama veyahut anahtar kart ismi verilmiş bir tane kart aracınızın kilidini açabilmekte ve kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Bu konu ile ilgili yayınladığı görseller sayesinde otomobilin kilidini nasıl açabilecek olduğunu da gösteren firma, Android veyahut iOS mobil uygulaması ile aracınızı komple yönetmenize imkan sağlıyor. Uygulamayı Model S ve de Model X modelleri için kullanabilseniz bile arabaların anahtarı sürekli olarak ana cihaz olmaktaydı.

Model 3 ile ilgili işler değişmiş oldu ve artık mobil uygulama  bir ana cihaz haline geldi. Telefonla otomobilinize yaklaşmış olduğunuzda Bluetooth vasıtası ile bir iletişim kuruluyor ve de kilit sizin hiçbir şey yapmanıza bile gerek kalmadan otomatik bir şekilde açılıyor. Daha öncesinde uygulama ile kilit açmak amacıyla uygulamayı açmak ve de oradan otomobilin kilidini açmasını belirtmeniz veyahut bir widget kullanmanız gerekmekteydi.

Pekala telefonunuzun şarjı biter ise veyahut arabayı bir başkasına vermeniz gerekir ise o zaman tam olarak ne yapacaksınız? Bu belirtilen konu ile ilgili Tesla şirketi, anahtar kart adını vermiş oldukları sistem ile karşımıza çıkmakta. Bir  tane kredi kartından farksız durumda olan bu kart ise NFC Teknolojisini kendi bünyesinde barındırmakta.

tesla model 3 anahtar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.