Mobile Strike İndir - Mobil Strike Oyunu Android ve ıPhone

Akıllı telefonlar günümüzde artık bir mobil eğlence cihazına dönüşmüş durumda. Mobile Strike'da eğlence amacına hizmet etmek için çıkartılmış, mobil cihazlara uyumlu bir oyun. Dünya çapında popülerliğe kavuşmuş oyun hakkında merak edilenleri haberimizde özetledik.

Mobile Strike İndir - Mobil Strike Oyunu Android ve ıPhone

Modern strateji oyunlarından olan Mobile Strike, kendi ordunuzu kurup dilediğiniz gibi savaşabileceğiniz bir oyun. Temelde ünlü Clash Of Clans oyununa oldukça benzeyen Mobile Strike, oyunun modernize edilmiş hali diyebiliriz. Strateji oyunu sevenler için başarılı bir alternatif olan Mobile Strike, hem Android hem de iOS platformları için ücretsiz olarak sunulmuş durumda, maalesef Windows Phone için ise mevcut değil.

Mobil platformlarda oynanabilen oyun Türkçe dil desteği de sunuyor. Oyunun reklam yüzü ise ünlü aksiyon film yıldızı Arnold Schwarzenegger. Daha önce benzerini Age Of War ve Kate Upton ile yaşadığımız ilgi çekme durumunu kullanmaktalar.

MOBİL STRİKE

Oyunda genel olarak amacımız kurduğumuz üssümüzü geliştirerek askeri birliklerimizi oluşturarak kendimizi geliştirerek rakiplerimizin üslerine baskınlar yaparak egemenlik sağlamak.

Oyun Android markette 10 milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. 

Oyunda ittifak özelliğinin olması size hem avantaj hem dezavantaj sağlamakta. Yaptığınız saldırılarda ittifakınızdan destek alabilirken aynı şekilde sizin ittifakınıza da saldırı gelebilmekte. Yapmış olduğunu saldırılarda yakaladığınız başarıya göre tecrübe puanınız artmakta ve buna bağlı olarak ekibinizde güçlenmekte.

Mobile Strike Oyununun Android Versiyonu

Mobile Strike Oyununun İOS Versiyonu

mobile strike mobile strike indir mobil strike oyunu oyun indir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.