Mobil İnternet Artık Google Triangle Sayesinde Kontrol Altında

Google, Android kullanıcılarına özel mobil veri tasarrufu uygulaması Triangle'ı yayınladı

Mobil İnternet Artık Google Triangle Sayesinde Kontrol Altında

Google, Android kullanıcılarına özel mobil veri tasarrufu uygulaması Triangle'ı yayınladı. Özellikle düşük mobil internet paketi kullanan aboneleri sevindirecek uygulamanın sunduğu seçenekler ve indirme bağlantısı haberimizde.

Google şirketinin ilk önce Filipinler içerisinde test kullanımına açmış olduğu mobil veriyi kullanımı yönetim uygulamalarından Triangle ile birlikte Android telefon kullananlar internet paketlerini kolay bir şekilde kontrol altına alabilecekler. Cihaz içerisinde yüklü bulunan uygulamaların mobil veriden tam olarak ne kadar harcamakta olduğundan arka plan verilerini engelleyebilmeye, uygulamalar amacı ile tek tek hücresel kullanımını kapatma özelliğinden uygulamaların mobil internet üzerinden ne kadar zaman harcayacağına mobil interneti  tamamen kontrol altında tutabilmek, veri tasarrufunu sağlamak amacı ile gerekli olan bütün ayarlar kolay bir şekilde sunuluyor.

Her seviye içerisindeki Android kullanıcısının rahat bir şekilde kullanabileceği biçimde tasarlanan bu uygulamanın güzel bir tarafı ise mobil veri ödülünü kazandırabiliyor olması. Kullanıcıların önerilmiş olan uygulamaları kullanıp ödülün sahibi olması sağlanıyor. Kayıt olduğunda ise ayrıca 100MB'lık bir başlangıç ödülü verilmekte.

Ülkemizde olduğu gibi mobil internet paketlerinin fazlası ile pahalı  bir şekilde sunulduğu ülkeler içerisindeki kullanıcılar için  tam olarak cep kurtarıcı uygulama pozisyonunda bulunan Google Triangle uygulamasını ise playstore üzerinden çok kolay bir şekilde indirerek internetinizi artık tamamen kontrol altında tutmaya başlayabilirsiniz.

google triangle google android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.