Migros Sony Playstation 4 Satışına Başladı

Migros Playstation 4 kampanyasıyla gündeme geldi. Migros kapsamında satılacak olan Playstation 4 konsollarının fiyatları ne kadar olacak?

Migros Sony Playstation 4 Satışına Başladı

Oyun konsolu alanında en başarılı markalardan biri olarak gösterilen Sony’nin en başarılı oyun konsollarından biri olan Playstation 4 serisi her ne kadar uzun süre önce yayınlanmış olsa da hala popülaritesini korumakta. Markanın en başarılı oyun konsollarından da biri olan Playstation 4 oyun konsollarının hala popüler olmasıyla beraber konsolun satışları için de sürekli yeni kampanya haberleri geliyor. Bu noktada son olarak Playstation 4 için gündeme gelen kampanyalardan birisi BİM tarafından düzenlenmişti. Market zinciri Slim versiyonu 999 TL gibi bir fiyatla bugün satışa çıkarmıştı.

Migros Playstation 4 Satışı Başladı

BİM tarafından gelen kampanya haberinden sonra şimdi ise bir başka market zinciri olan Migros tarafından da benzer bir kampanya haberi geldi. Bu kez Playstation 4 oyun konsollarının satışına başlayan Migros oldu. 1 TB versiyonu satışa çıkarılan Playstation 4 oyun konsolunun 1 TB versiyonu için belirlenen fiyatı ise yine 999 TL olarak açıklanmış durumda.

Playstation 4 oyun konsollarının Migros genelinde satışa çıkmasından sonra başka bir market zincirinin daha bu kampanyalara katılıp katılmayacağı ise merak konusu. Şimdilik sadece 2 market zinciri tarafından yapılan Playstation kampanyalarının bir sonraki durağı şimdilik merak konusu.  

migros playstation 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ferdi turan     2017-07-13 Simdi varmi almak istiyorum
ferdi turan     2017-07-13 Simdi varmi almak istiyorum
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.