Migros Sony Playstation 4 Satışına Başladı

Migros Playstation 4 kampanyasıyla gündeme geldi. Migros kapsamında satılacak olan Playstation 4 konsollarının fiyatları ne kadar olacak?

Migros Sony Playstation 4 Satışına Başladı

Oyun konsolu alanında en başarılı markalardan biri olarak gösterilen Sony’nin en başarılı oyun konsollarından biri olan Playstation 4 serisi her ne kadar uzun süre önce yayınlanmış olsa da hala popülaritesini korumakta. Markanın en başarılı oyun konsollarından da biri olan Playstation 4 oyun konsollarının hala popüler olmasıyla beraber konsolun satışları için de sürekli yeni kampanya haberleri geliyor. Bu noktada son olarak Playstation 4 için gündeme gelen kampanyalardan birisi BİM tarafından düzenlenmişti. Market zinciri Slim versiyonu 999 TL gibi bir fiyatla bugün satışa çıkarmıştı.

Migros Playstation 4 Satışı Başladı

BİM tarafından gelen kampanya haberinden sonra şimdi ise bir başka market zinciri olan Migros tarafından da benzer bir kampanya haberi geldi. Bu kez Playstation 4 oyun konsollarının satışına başlayan Migros oldu. 1 TB versiyonu satışa çıkarılan Playstation 4 oyun konsolunun 1 TB versiyonu için belirlenen fiyatı ise yine 999 TL olarak açıklanmış durumda.

Playstation 4 oyun konsollarının Migros genelinde satışa çıkmasından sonra başka bir market zincirinin daha bu kampanyalara katılıp katılmayacağı ise merak konusu. Şimdilik sadece 2 market zinciri tarafından yapılan Playstation kampanyalarının bir sonraki durağı şimdilik merak konusu.  

migros playstation 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook Profil Resmi Koruma Özelliği İle Dolandırıcılara Geçit Vermeyecek
Facebook Profil Resmi Koruma Özelliği İle Dolandırıcılara Geçit Vermeyecek
Google Glass Güncelleme İle BlueTooth Bağlantı Desteğini Aldı
Google Glass Güncelleme İle BlueTooth Bağlantı Desteğini Aldı