Microsoft'un Yeni Surface Pro Modeline Ait Görseller Ortaya Çıktı

Microsoft'un 23 Mayıs tarihli Çin Şangay'da düzenlenecek etkinlikte Surface Pro 4 modelinin devamı olacak olan ürüne ait yeni bilgiler ortaya çıktı.

Microsoft'un Yeni Surface Pro Modeline Ait Görseller Ortaya Çıktı

Microsoft'un Çin'de düzenleyeceği etkinlikte Surface Pro modelinde güncelleme yapacağı kesinleşti. Evan Blass'ın servis ettiği görsellerde yeni Surface Pro modeline ait birçok özellik gün yüzüne çıktı. Microsoft'un yeni modelde numara sistemi kullanmayacağı, sadece Surface Pro olarak duyurulacağı öne sürüldü.

Microsoft'un yeni Surface Pro serisinde USC Type-C portuna yer verilmeyeceği belirtilirken ürünün tasarımında da küçük dokunuşlar haricine çok fazla değişiklik görülmeyecek. Surface Pro modelinde yeni klavye renkleri ile birlikte bazı özel tasarım kalemlere de yer verildiği görsellerde dikkat çeken detaylar arasına girdi.

Srface Pro modeli ile birlikte gelecek olan yeni kalem ve klavye isteğe bağlı olarak kullanıcılara sunulacak ve bu ürünler dört farklı renkle tercih edilebilecek.

Microsoft'un yeni Surface Pro modeli ile ilgili fiyat veya daha fazla teknik özellik bildirimi maalesef bulunmuyor. 23 Mayıs Pazartesi tanıtımı yapılması beklenen Surface Pro ile ilgili yayınlanan görselleri sizlere sunalım.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.