Microsoft'un Project Scorpio Konsolunun Adı Xbox One 10S Olabilir!

Oyun dünyasının en önemli fuarlarından birisi olan E3 fuarı devam ederken Microsoft'un E3 2017 fuarı için yayınladığı kısa tanıtım videosu yeni Xbox hakkında önemli bilgiler vermiş olabilir!

Microsoft'un Project Scorpio Konsolunun Adı Xbox One 10S Olabilir!

Microsoft'un başarılı oyun konsolu olan Xbox'ın merakla beklenen yeni modeli Project Scorpio'nun adı ortaya çıktı. Yeni oyun konsollarını tanıtırken içine gizli mesajlar eklemeyi çok seven Microsoft Project Scorpio konsolu için E3 2017 fuarı için yeni bir video paylaştı.

project-scorpio

Microsoft'un E3 2017 fuarında gösterilecek olan bu videoda Gerçek Gücü Hisset teması bulunuyor ve bu videoda iki sahne izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Videoda yer alan sahnenin birisinde 6 > 4 ibaresi görülüyor. Bu mesajda Microsoft'un yeni oyun konsolu Project Scorpio ile yakaladığı 6 TFLOPS işlem gücünün Sony'nin hali hazırda en güçlü oyun konsolu olan PlayStation 4 Pro'nun yakaladığı 4.2 TFLOPS işlem gücünden daha büyük olduğu aktarılıyor. Bilindiği gibi Microsoft yeni oyun konsolu Project Scorpio'nun en güçlü oyun konsolu olacağını belirtmişti.

project-scorpio

Bir diğer dikkat çeken sahnede ise kalabalık bir ortamda bir yere yazılı olan X10S101-317 ibaresi bulunuyor. Burada yer alan X10S'in Microsoft'un yeni oyun konsolu olan Microsoft Project Scorpio'nun Xbox 10S adıyla çıkacağına atıfta bulunulmuş olabilir ve sonrasında yer alan numaraların ise Microsoft'un bu oyun konsolunu 13 Ekim 2017 tarihinde çıkacağını işaret ediyor olabilir.

project-scorpio

Görünüşe göre Microsoft'un Project Scorpio oyun konsolu hakkında hazırlıkları tamamlanmış durumda. Microsoft'un 13 Ekim'de satışa sunacağı yeni oyun konsolunun büyük bir ihtimalle haftaya başlayacak olan E3 2017 fuarında tanıtılması bekleniyor. 

project project scorpio microsoft e3 2017 e3 xbox xbox 10s
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.