Microsoft'un Modern Keyboard Klavyesi Parmak İzi Okuyucusu İle Geliyor

Microsoft'un geliştirdiği yeni klavye parmak izi okuyucusu bulunduruyor. Microsoft Modern Keyboard ürünü barındırdığı bütünleşik parmak izi okuyucusu ile beraber Windows 10 üzerinde web sitelerine tek tuşla girebilmenize olanak sağlayacak.

Microsoft'un Modern Keyboard Klavyesi Parmak İzi Okuyucusu İle Geliyor

Yazılım devi Microsoft tarafından yerleşik parmak izi okuyucusu bulunduran Modern Keyboard klavyesi duyuruldu. Firmanın daha önce piyasaya sunduğu Surface Keyboard ürününün halefi yerine geçecek olan yeni klavye dayanıklı ve şık tasarımının yanında etkileyici özellikler ile kullanıcılarına sunulacak.

Microsoft Modern Keyboard ürünü dahili parmak izi okuyucusu Fingerprint ID ile kablosuz bağlantının dışında istenildiği takdirde kablolu olarak ta kullanabilmeye olanak veriliyor. Üründe parmak izi okuyucusu Modern Keyboard klavyesinin sağında yer alan Windows tuşunun yerine konumlandırıldığına dikkat çekiliyor.

Windows tuşu parmak izi sensörünün altına gizlenmiş olarak üründe yer alıyor. Bu tuş sayesinde Windows Hello seçeneği ile Windows 10 sistemine ve web sitelerine giriş yapabilmek olanaklı olacak.

Modern Keyboard klavyesi Windows 10 işletim sisteminin yanı sıra macOS ve Android işletim sistemleri ile de uyumlu olarak çalışabilmekte.

Duyurusu yeni yapılan Modern Keyboard ürününün yakın zaman içinde piyasaya sürüleceği belirtilirken ürünün tahmini fiyatının 130 dolar seviyesinde olacağı belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.