Microsoft'tan PS4 Pro Hakkında Flaş Açıklama!

Kısa bir süre önce yeni oyun konsolu olan Xbox One X modeli tanıtan Microsoft'a göre PS4 Pro Xbox One X'in rakibi olamaz.

Microsoft'tan PS4 Pro Hakkında Flaş Açıklama!

Microsoft'un E3 2017'de tanıttığı yeni oyun konsolu Xbox One X oyun konsolu Sony'nin en güçlü oyun konsolu olan PlayStation 4 Pro'dan çok daha güçlü özelliklerle gelmişti.

Sony'nın geçtiğimiz yıl tanıttığı oyun konsolları PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro modelleri güçlü özellikleriyle dikkat çekerken Microsoft'un yeni oyun konsolu Xbox One X modelini E3 2017'de tanıtmıştı.

Güçlü özellikleriyle dikkat çeken Xbox One X oyun konsolunu tanıtmasından sonra açıklama yapan Xbox'ın patronu Phil Spencer "PS4 Pro, Xbox One X'in rakibi olamaz" açıklamasında bulundu.

Spencer açıklamasında PlayStation 4 Pro Xbox One X'in rakibi olamaz. Spencer Xbox One X konsolunun tanıtımının ardından verdiği röportajda, PS4 Pro'nun rakibi olarak One S'i gördüklerini ve Xbox One X'in PlayStation 4 modellerinden çok daha güçlü ve asla rakip olarak karşı karşıya gelemeyeceklerini belirtti.

Spencer ayrıca Xbox One X'in sunduğu doğal 4K desteği sunuyor olması gerek GPU gerekse RAM konusunda yenilikleriyle PS4 Pro'nun rakibi olamaz. Bilindiği gibi PS 4 Pro modeli 8 GB DDR 5 RAM ile birlikte gelirken Xbox One X'in 12 GB DDR 5 RAM ile geldiğini ifade etti.

Xbox One X'in kullanıcılar tarafından nasıl karşılanacağı merak edilirken kağıt üzerinde Xbox One X'in en kötü tarafının PS 4 Pro modelinde 100 dolar daha fazla bir fiyat olan 499 dolara satışa sunulması. Bakalım Xbox One X satışa sunulduğunda kullanıcılar tarafından tercih edilecek mi ?

xbox xbox one x sony playstation 4 pro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.