Microsoft'a Ait Olan Lumia 2020 Görüldü

Microsoft şirketine ait olan Lumia 2020 modeli tarihin tozlu rafları içerisinde yerini almadan daha önce karşımıza çıkmış oldu.

Microsoft'a Ait Olan Lumia 2020 Görüldü

Microsoft şirketine ait olan  Lumia 2020 modeli tarihin tozlu rafları içerisinde yerini almadan  daha önce karşımıza çıkmış oldu. Microsoft şirketinin başarısız durumdaki Windows Mobile isimli işletim sisteminin tablet kısmında yer alacak olduğu belirtilen Lumia 2020 modeli, eğer tanıtılsa idi bakalım  tan olarak neler sunmuş olacaktı?

 

Windows Central'in tarafından ortaya çıkartılmış olan Microsoft Lumia 2020 modeli, başarısız durumdaki bir girişimin yaşama geçememiş ürünlerinden bir tanesi şeklinde karşımıza çıkmış oldu. Geçmiş olduğumuz günlerde Microsoft şirketinin CEO’su bile gerçekleştirdiği bir itirafta artık Android işletim sistemli akıllı telefon kullanmakta olduğunu söylediği esnada Windows Mobile işletim sistemi içinde yolun sonunun gelmiş olduğu artık ortaya çıkmış duruma geldi..

 

Fakat Microsoft şirketi, Windows Mobile işletim sistemini canlandırmaya çalışmakta olduğu dönemde Nokia Lumia isimli markasını satın alıp pek çok ürün geliştirmeye çalışmış ve de  bunlardan bir bölümünü tanıtmış ve bir bölümünü ise hiç bir şekilde tanıtamadan rafa kaldırmış idi.

Bu ürünler arasından bir tanesi olan Lumia 2020 isimli tablet, dönemdeki en iyi işlemcilerden Snapdragon 800  isimli işlemcisinden gücünü alıyor olacak ve 2 GB'lık RAM ile beraber 32 GB'lık bir dahili depolama kapasitesini sunmuş olacaktı. 8.3 inç büyüklüğü barındıran Full HD ekranın yer almış olduğu tablette 19 MP'lik birPureView kamera ile değişiklik oluşturulmuş olacaktı.

 

Windows 10 RT isimli işletim sistemiyle çalışması beklenilmekte olan Lumia 2020 modeli ise maalesef Xbox Watch ürünü gibi hiçbir zaman yapılmadan tarihe gömülmüş oldu.

microsoft windows mobile lumia 2020
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.