Microsoft Xbox One S Modelinde İndirime Gitti!

Ünlü teknoloji devi Microsoft Xbox One S oyun konsolu fiyatlarında indirime gitti. İşte Microsoft'un Xbox One S modellerinin yeni fiyatları ve çok daha fazlası.

Microsoft Xbox One S Modelinde İndirime Gitti!

Konsol dünyasının önemli markalarından birisi olan Microsoft Xbox'ın kısa bir süre içinde çok daha güçlü modelinin çıkacağı artık daha net bir şekilde dile getiriliyor. Microsoft'un üzerinde uzun süredir çalıştığı Project Scorpio oyun konsolunun Microsoft Xbox One 10S adıyla çıkacağı konuşulurken Microsoft en son Xbox modeli olan Xbox One S modellerinde beklenmedik bir indirime gitti.

Yeni oyun konsolu olması beklenen Xbox One 10S'i E3 2017 fuarında tantması beklenen Microsoft fuar öncesinde Xbox One S modellerinde beklenmedik bir indirim gerçekleştirdi.

xbox-one-s

Xbox tarafından atılan bir tweete göre Battlefield 1, Forza Horizon 3 gibi oyunlarla birlikte Xbox One S'in 500 GB ve 1 TB'lık modelleri satılabilecek. Bu yeni Xbox One S modellerinden 500 GB'lık depolama alanına sahip olan modelinin fiyatı 249 dolar olacakken 1 TB'lık modelinin fiyatı ise 299 dolar olacak. Xbox One S modellerinde yapılan bu indirim ayrıca 1 hafta boyunca devam edecek.

Summer's coming.
Get ready to play with $50 off starting tomorrow, June 11: https://t.co/d5itkFCIx8 #XboxOneS pic.twitter.com/l5dIRKygcf

— Xbox (@Xbox) 10 Haziran 2017

Microsoft'un Xbox One S modelinde yaptığı bu indirimin yarın düzenleyeceği E3 basın konferansında daha da net bir şekilde açıklanması ve Microsoft'un yeni oyun konsolu olacak olan Project Scopio'nun yani satışa sunulacak adıyla Xbox One 10S'in de bu tanıtım kapsamında tanıtılması bekleniyor.

Microsoft'un E3 duyurusunun ardından Sony'de ertesi gün E3 2017  fuarında yeni ürünlerini ve büyük bir ihtimal yeni PlayStation oyunlarını tanıtacak. E3 2017 fuarında herhangi bir yeni ürün tanıtması beklenmeyen Sony'nin Microsoft'un yeni Xbox fiyat politikasına karşı bir hamle yapıp yapmayacağı ise bilinmiyor. 

microsoft xbox xbox one s xbox one 10s e3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.