Microsoft Word Yeni Güncellemesi - Microsoft Word Yenilendi

Bilgisayardaki en çok kullanılan programlardan biri olan Microsoft Word içeriğine Editor ve Researcher isimli iki farklı özellik ekledi. Detaylar için haberimizin içeriğini okuyabilirsiniz.

Microsoft Word Yeni Güncellemesi - Microsoft Word Yenilendi
 

 

Bilgisayar üzerinde en çok kullanılan programlardan biri olan Microsoft Word içeriğine Editor ve Researcher isimli iki yeni özellik ekledi. Detaylar için haberin içeriğini okuyabilirsiniz.
Başta yazarlar, öğrenciler ve editörler olmak üzere çok sayıda çalışanın kullandığı Microsoft Word programı iki yeni özellik geliştirdi. Yıllardır kullanıcılara yazım kuralları, dilbilgisi ve kaynakça gibi özelliklerle kolaylıklar sunan program kendisini geliştirerek kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için iki yeni özellik oluşturdu.
Microsoft Word yeni geliştirdiği Editor ve Researcher özellikleriyle kullanıcılarına kolaylık sağlamayı ve yazı işlerini daha çabuk halletmelerini hedefliyor. Microsoft Word’ün bu yeni iki özelliği Office 365'e üye olanların kullanımına açılacak. Bu yeni özelliklerden Researcher yakın günlerde hizmete sunulsa da diğer özelliğin kullanıma açılması sonbahar döneminde olacak. Yani yeni Editor özelliği için bir süre daha beklemek gerekiyor.
Yeni Editor özelliği ile imla kontrol yeteneklerinin iyileştirilmesi ve arttırılması hedefleniyor. Researcher özelliği ise araştırma yazılarınızda kolaylık sağlayacak. Bir araştırma yazısı yazarken yazı dosyasından çıkmadan araştırmalarınıza göz atabileceksiniz.
Microsoft Word temmuz ayında yaptığı güncelleme ile Outlook özelliğini de kullanıcılarının hizmetine sundu.

MİCROSOFT WORD GÜNCELLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Microsoft Word Microsoft Word yenilikleri Microsoft Word güncellemesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.