Microsoft Surface Şefi Panos Panay İçin Surface Pro 5 Şu An Çok Zor!

Microsoft tarafından 23 Eylül tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıtılması beklenen Surface Pro 5 modelini için şirketin yetkilisi ve Surface geliştiricisi Panos Panay yalanladı.

Microsoft Surface Şefi Panos Panay İçin Surface Pro 5 Şu An Çok Zor!

Microsoft'un cihazlar alanında yetkili isimlerinden birisi olan ve özellikle Surface modellerinin geliştiricisi olarak bilinen Panos Panay, merakla beklenen Surface Pro 5 modeli için meraklı bekleyenleri üzecek açıklamalarda bulundu.

Panos Panay, CNET aracılığıyla yaptığı röportajda özellikle Surface Pro 5 modeli ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Microsoft'un Surface Pro 5 modelini geliştirmek için şimdilik tam anlamıyla hazır olmadığını belirten açıklamalarda bulunan Panay, yeni bir model üretebilmek için eski modele göre anlamlı değişikliklerin üretilebilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Surface Pro 5 için anlamlı ve kapsamlı büyük fark yaratan donanımsal bir değişimin tam anlamıyla hazır olduğunda pazardaki yerini elbette alacağını belirtirken şuan bu durumdan oldukça uzak olduklarına dikkat çekti.

Panay yaptığı açıklama ile "Surface Pro 5 diye bir şey yok" derken yaptığı diğer açıklamalarda Surface Pro 4 modelinin özellikle işlemci bazında olmak üzere bazı değişikliklerle yenilenebileceğini ima etti. Özellikle Surface Pro 4 modelinin Kaby Lake işlemcisine terfi edilebileceği belirtiliyor.

Microsoft'un daha önce belirtilen 23 Mayıs Şangay etkinliklerinde "gelecekte olanı dünyaya gösterme" sloganıyla bazı donanımları tanıtması bekleniyor. Panos Panay'ın da bu etkinliğe katılacağını Twitter hesabından #surface etiketiyle paylaşması, Surface Pro ile ilgili yeniliklerle karşılaşılacağının göstergesi olarak görüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.