Microsoft Şirketinden Pix Camera Atağı

Microsoft Pix uygulaması, öteki kamera uygulamaları arasından yapay zekanın gücüyle birlikte fotoğraflarınızı düzeltmek ve de zaman içinde yeni numaraları öğrenmek amacıyla kullanması sayesinde ayrılıyor.

Microsoft Şirketinden Pix Camera Atağı

Microsoft Pix uygulaması, öteki kamera uygulamaları arasından yapay zekanın gücüyle birlikte fotoğraflarınızı düzeltmek ve  de zaman içinde yeni numaraları öğrenmek amacıyla kullanması sayesinde ayrılıyor. Güncellenmiş olan iOS platformu için Microsoft Pix uygulaması ise artık  çok daha fazla yetenek sergilemekte.

Fotoğraflarınıza sanatsal  bazı dokunuşlar ekleyebilen, arka arkaya çekilmiş fotoğraflardan canlı görüntüler çıkarabilen ve de  fotoğraf içerisinde kişilerin en iyi biçimde görünmesini sağlamakta bulunan Microsoft Pix, yeni gelen güncellemesi ile birlikte ufak bir  tane yapay zeka yeteneğini daha edinmiş bir halde. Uygulama artık beyaz tahta görüntülerini yakalayarak bunları  da daha kullanışlı görüntüler durumuna getirebilmekte.

Örnek verecek olmak gerekirse, bir tane toplantıya gittiğiniz zaman unutmayı istemediğiniz bir şemanın fotoğrafını çekmek istediniz diyelim. Pix isimli uygulama bunu çok daha net odaklanmış bir duruma getiriyor, renk ile birlikte ton ayarlarını yapabiliyor, görüntü üzerinden kırpıyor ve de görüntüyü uygun bir biçimde tekrardan hizalıyor ve aslında tam da ihtiyacınız bulunan şeyi ortaya koymayı başarıyor. Bunun ise  aynı biçimde doküman ve  de kartvizitler için uygulanabilmekte olduğunun altını çizmekte yarar var.


Tekrar Microsoft şirketinin tarafından sunulmuş olan Office Lens isimli uygulaması ise benzeyen bir yeteneğe sahip idi fakat daha fazla üretkenlik odaklı durumdaydı. Pix uygulaması ise ise yapay zekanın beyaz renkli tahta ile  birlikte dokümanları otomatik bir şekilde tanımasına önem vermekte ve de  siz hiçbir şey demeden bütün süreci kendi  kendisine halledebiliyor.

microsoft microsoft pix ios
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.