Microsoft Şirketi Ağaç Bir Ev Yaptırdı

Microsoft şirketi Cuma günü yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde, Washington Redmond kentinde yer alan firma merkezinde 3 tane ağaç ev yaptırmış olduğunu açıkladı.

Microsoft Şirketi Ağaç Bir Ev Yaptırdı

Microsoft  şirketi Cuma günü yapmış olduğu özel bir açıklama içerisinde, Washington Redmond kentinde yer alan firma merkezinde 3 tane ağaç ev yaptırmış olduğunu açıkladı. Evleri yapmış olan ustaları ise pek çoğumuz yakın bir şekilde tanıyoruz.

Çalışanları için yapmış olduğu pek çok değişik yaratıcı uygulama ile isminden sık bir şekilde söz ettirmekte olan Microsoft şirketi, yakın  bir zamanda ise eşsiz bir projeye daha imzasını atmış oldu. Çünkü firmanın çalışanları için Washington Redmond kentinde yer alan şirket merkezi içerisinde tam 3 tane ağaç evi yaptırdı.

Evleri yapmış olanlar ise pek çoğumuzun en az bir kez izlemiş olduğu ''Treehouse Masters'' yani türkçe adıyla Ağaç Ev Ustaları isimli programından, Pete Nelson ve  de ekibi olduğu belirtildi. Firmanın merkezinde yapılmış olan bu 3 tane devasa evin maalesefki görüntülenmesine hiç bir şekilde izin verilmemekte.

Microsoft şirketine neden bu şekilde bir proje yaptırmış oldukları sorulduğunda da, yapılmış olan bu özel evlerin dinlenme ve de stres atma görevlerinin yanı sıra toplantı ile birlikte çalışma merkezi şeklinde de kullanılabilecek olduğu konusunda bir  cevap alındı. Çünkü bu evler amacından çok daha farklı bir şekilde eksiksiz durumdaki bir teknoloji donanımına da sahip olarak yapılmış bir halde.

microsoft firma ağaç ev
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.