Microsoft Outlook İçin Android'de Güncelleme Geldiği Açıklandı

iOS işletim sistemi için Outlook uygulamasının 2. yaşını kutlamakta olan Microsoft şirketinin bu senenin ilk aylarında yayınlamış olduğu bir güncelleme ile beraber uygulamayı fazlasıyla işlevsel bir duruma getiren eklenti desteğini kullanılmaya sunduğunu da sizlerle paylaşmıştık.

Microsoft Outlook İçin Android'de Güncelleme Geldiği Açıklandı

iOS işletim sistemi için Outlook uygulamasının 2. yaşını kutlamakta olan Microsoft şirketinin bu senenin ilk aylarında yayınlamış olduğu bir güncelleme ile  beraber uygulamayı fazlasıyla işlevsel bir duruma getiren eklenti desteğini kullanılmaya sunduğunu da sizlerle paylaşmıştık.

Android işletim sisteminin kullanıcılarına bu konuda vermiş olduğu sözünü tutan Microsoft şirketi, 7 ay gibi çok kısa bir zamanın sonrasında bu defa Android işletim sistemi için Outlook uygulamasını güncelleyip eklenti desteğine kavuşturmuş oldu.

İdeal bir şekildeki gelen kutusunun en önemli durumdaki özelliğinin bağlantı türlülüğü olduğunun altını çizmiş olan Microsoft şirketi, eklenti desteği ile beraber Dynamics 365, Evernote,  Trello,  Smartsheet ve de  GIPHY gibi değişik ihtiyaçlara hizmet etmekte bulunan uygulamaların Outlook'a entegre edilebilmesine olanak tanıyor.

Bunun sayesinde Outlook’ta yer alan eklentileri kullanıp doğrudan e-postalarınızı Trello kartlarına dönüştürebiliyor olacak, konuşmalarınızı Evernote üzerine kaydedebilecek, iletileri de saniyeler içerisinde başka dile çevirebilecek ve de  çok daha fazlasını yapabileceksiniz.

Destek sunulmuş olan bütün eklentileri açık bir şekilde görüntülemek ve  de kurulum gerçekleştirmek amacı ile  Outlook uygulamasını açtıktan hemen sonra, Ayarlar kısmında yer akan Eklentiler yolunu takip etmeniz ve de kullanmayı istediğiniz eklentinin hemen yan tarafında yer alan + simgesine tıklamış olmanız yeterli olacaktır..

microsoft outlook android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.