Microsoft Office 2019'un Yenilikler İle Geleceği Açıklandı

Microsoft şirketi Ignite konferansı içerisinde Office 2019'un üretkenlik paketi ile alakalı beklenmekte olan tarih verildi.

Microsoft Office 2019'un Yenilikler İle Geleceği Açıklandı

Microsoft şirketi Ignite konferansı içerisinde Office 2019'un üretkenlik paketi ile alakalı beklenmekte olan tarih verildi. Yeni tanıtılan ofis paketinin Ön izlemesi sürümleri 2018 senesinin ortasında da sunulmaya başlanmış olacak. Tam sürümünde 2018 senesinin 2. yarısının sonlarında de piyasaya sürülecek olması planlanılmakta.

Her zaman gerçekleştiği gibi 2019 model olan Office ilk önce Word ile birlikte Excel, PowerPoint ve de  Outlook olmak üzre popüler durumdaki ofis uygulamalarının en güncel durumdaki sürümlerini barındırıyor olacak. Microsoft şirketi, Office isimli yazılımının bu sürümünü hem komple bulutta çalışmakta olan müşteriler hem ise halen bulut yolunda bulunanlar için hazırlanmakta.


Yeni sürümle beraber Excel için yeni bazı formüller ve de tablolar öne çıkar iken, PowerPoint'in sunumları içinse çok yeni ve de geliştirilmiş görsel  bazı animasyonlar yer alacağı ifade edilmekte. Basınçın hassasiyeti gibi bir takım yeni Ink özellikleri, IT'nin yönetilebilirliği, daha iyi kullanılabilirlik, ses ve de sunucu güncellemeleriyle alakalı olarak güvenlik ise firmanın önceliklerinin arasında. Office 365'in aboneleri de en güncel durumdaki sürüm ile özelliklere sahip bir durumda  olmaya devam ediyor olacak.

Microsoft şirketi, Office 2019 ile ilgili olarak daha çok bilgiyi gelecek birkaç ay için paylaşacak olduklarınında altını çizmiş oluyor.

microsoft office office 2019
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.