Microsoft Age Of Empires 4'ün Resmi Duyurusunu Yaptı

Microsoft şirketi bugün bir sürprizin daha altına imzasını atıp dün yapmış olduğu etkinliğin hemen sonrasında bir anda Age of Empires 4 oyununu duyurma kararı aldı.

Microsoft Age Of Empires 4'ün Resmi Duyurusunu Yaptı

Microsoft  şirketi bugün bir sürprizin  daha altına imzasını atıp dün yapmış olduğu etkinliğin hemen sonrasında bir anda Age of Empires 4 oyununu duyurma kararı aldı. Lakin duyuru için hazırlanmış olan video sadece konsept görüntüler içermekte. Bu sebeple de şimdilik yapımın  tam olarak nasıl bir oyun olacağı ile ilgili hiç kimsenin bir fikri bulunmadığını açık bir şekilde söyleyebiliriz.

Hatırlıyorsunuzdur ki geçmiş olduğumuz dönem içerisinde Age of Empires serisine ait ilk oyununu da HD grafikler ile tekrardan yapacak olduğunu açıklayan Microsoft şirketinin seriyi tekrardan canlandırma hayalleri bulunduğu da Age of Empires 4 oyunu ile berber artık çok daha kesin gibi görünmekte.

Yapımla alakalı bir şekilde söyleyebileceğimiz son şey ise daha öncesinde Sega firması için hazırlamış olduğu oyunlarla ün yapmış Relic firmasının tarafından hazırlanmakta olduğu. Microsoft şirketi bundan bir süre öncesinde ise Age of Empires isimli oyun serisini PC oyunculuğuna kazandırmış olan Ensemble Studios şirketini dağıtma  ile ilgili olarak çok önemli bir kararı almış idi.

Age of Empires 4  isimli serinin yalnızca Windows işletim sistemi yüklü  olan PC'ler için piyasaya sürülecek olduğu da açıklamalar arasında yer alıyor. Microsoft Age Of Empires 4 ile birlikte seriyi eski canlılığına getirmek istiyor.

microsoft age of empires age of empires 4
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.