Mi Mix 2 Modeli Resmen Tanıtıldı

Xiaomi şirketinin uzun bir süredir beklenilmekte olan çerçevesiz tasarıma sahip durumdaki yeni nesilden amiral gemisi modeli Mi Mix 2 resmi bir şekilde tanıtıldı.

Mi Mix 2 Modeli Resmen Tanıtıldı

Xiaomi şirketinin uzun bir süredir beklenilmekte olan çerçevesiz tasarıma sahip  durumdaki yeni nesilden  amiral gemisi modeli Mi Mix 2 resmi bir şekilde tanıtıldı. 

Çerçevesiz durumdaki tasarımı sürdüren bu model, öte yandan akıllı telefonların yeni furyalarından 18:9 durumdaki ekran oranına da geçiş gerçekleştirmiş.

5.99 inç büyülüğü bulunan yeni ekranla beraber Mi Mix 2 modeli,  daha önceki modele kıyas ile %12 oranında  daha da küçük bir tasarımla karşımızda. Öte yandan Mi Mix 2 modeli, 5.5 inçlik bir ekran kullanan iPhone 7 Plus isimli modelinden ise %7  oranında daha küçük bir boyutta. Telefonda komple ekrandan oluşuyor gibi bir izlenimi vermek amacıyla ahize ve yakınlık sensörünü gizlemiş bulunan Xiaomi, yepyeni bir tane ahize Teknolojisi kullanmakta.

Snapdragon 835 isimli işlemcisinden gücünü almakta olan Xiaomi Mi Mix 2 modeli, 6 GB'lık bir RAM ile birlikte 64, 128 ve de 256 GB'lık bir depolama kapasitesini sunmakta. 4 açısı bulunan OIS desteği yer alan Sony IMX386 isimli sensörüne sahip bulunan kamerası 12 Megapiksellik bir çözünürlükte ve de 1.25 mikronluk pixellere sahip durumda. Bir farklı değişle Mi 6 modeli içerisinde kullanılan ana kamerayla aynı özellikteki kamera.

4 kısmında da kavisli seramik gövde kullanılmış olan Xiaomi Mi Mix 2 modeli öte yandan 7000 serisindeki alüminyum  bir çerçeveden imal edilmekte. Xiaomi şirketinin en büyük dezavantajlarından görülmeye başlanan LTE modem seçenekleri de Mi Mix 2 modeli içerisinde unutulmamış. Xiaomi Mi Mix 2 modeli içerisinde global LTE'ye ait modemleri desteklenir iken 6 tane mod ve de 43 tane band desteği yer alıyor.

Bunun yanı sıra Special Edition sürümünü de tanıtmış olan Xiaomi  şirketi beyaz renge sahip kasa, 8 GB'lık bir RAM ve 128 GB'lık bir dahili depolama kapasitesini sunmakta. Fiyatlar da 500 dolar tutarından başlayıp 730 dolar tutarına kadar çıkmakta.

xiaomi mi mix 2 xiaomi mi mix 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.