Messenger Büyümesini Sürdürüyor

Facebook platformu, bütün dünyanın en güçlü 2 tane mesajlaşma platformunu da çatısı altında bulundurmakta

Messenger Büyümesini Sürdürüyor

Facebook platformu, bütün dünyanın en güçlü 2 tane mesajlaşma platformunu  da çatısı altında bulundurmakta. Facebook Messenger platformu ise WhatsApp'ın sonrasında önemli  olan bir aylık aktif kullanıcısının sayısına ulaşmayı başardı.

Facebook Messenger platformu, aktif  durumdaki kullanıcısı sayısını çoğaltmaya devam etmekte. Temmuz 2016 tarihi içerisinde 1 milyar  tane aylık aktif kullanıcısı sayısını geçmiş bulunan ve de  Nisan ayında 1.2 milyar  tane kullanıcıyı görmeyi başarmış mesajlaşması platformu yeni bir  tane kilometre taşına daha fazla ulaştı.

Facebook platformunun tarafından yapılmış olan açıklamada, firmanın Messenger servisini gelebilecek en iyi duruma getirebilmek amacıyla çok sıkı çalışmaya devam etmiş olduğununda altı çizilmekte. Görüntülü durumdaki sohbetler amacıyla yeni maskeler ile birlikte filtreler,  yeni reaksiyonlar ve de M ismine sahip sanal kişisel asistandan  çok daha fazla öneri sunulur iken, daha çok oyun ve daha çok ülke için sunulmuş Messenger Lite isimli uygulaması gelişmelerin arasında yerini almakta.

En son açıklanmış olan güncel aylık aktif kullanıcılarının sayısı da 1.3 milyar kişiye ulaşmış bir halde. Bu kapsamda ise Messenger, tekrar firmaya ait durumdaki ve aynı rakamı Temmuz ayı içerisinde geçmeyi başaran WhatsApp ile birlikte başa baş konuma gelebilmeyi başarmış oldu. Hem WhatsApp platformu hem ise Facebook Messenger’ın en çok kullanıcı tabanına sahip durumdaki  platformlar olduğunun ise altını çizmekte bir yarar var.

facebook messenger whatsapp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.