Mercedes Şirketine Ait Olan AMG G65 Final Edition Modeli Duyuruldu

Mercedes şirketine ait olan AMG G65 Final Edition modeli, Alman asıllı otomobil üreticisinin tarafından, bu modelle alakalı üretilecek durumdaki son ve özel olan seriyi temsil etmekte. 310.233 euro tutarından satışa çıkacak olduğu belirtilen bu özel modelden sadece 65 tane üretilecek.

Mercedes Şirketine Ait Olan AMG G65 Final Edition Modeli Duyuruldu

Mercedes şirketine ait olan AMG G65 Final Edition modeli, Alman  asıllı otomobil üreticisinin tarafından, bu modelle alakalı üretilecek durumdaki son ve özel olan seriyi temsil etmekte. 310.233 euro tutarından satışa çıkacak olduğu belirtilen bu özel modelden sadece 65 tane üretilecek.

G65 Final Edition modeli, 630 beygir gücüne sahip 6 litre büyüklükteki V12 isimli motorundan güç alıyor olacak. 7 kademeli  olan otomatik şanzıman ile eşleştirilmekte olan bu canavar, 0 km'dan 100 km/sa hıza ise 5.3 saniyede ulaşabilmekte. Aracın maksimum durumdaki hızı da 230 km/sa olarak açıklanmış.

Bu duyurulmuş olan özel model, 21 inç büyüklüğündeki çift kollu bronz renge sahip jantlar üstüne oturtulmuş. Araç ayrıca, gümüş olan fren kaliperlerine ve de yan bölümlerinde ise AMG Sport modelinin şeritlerini barındırıyor. Mat bronz bir renk, öte yandan aracın alt koruması ile birlikte tampon bileşenlerini de de kapsamış bir halde. Dış taraftaki aynalar ve de stepne kapağı obsidyen siyah olan bir renge bürünmüş. Siyah örgü tasarımına sahip radyatör ızgarası ise öte yandan mat bronz  renk ile çevrelenmiş. Kapıların basamakları ile birlikte egzoz borularında da mat siyah renge sahip bir dokunuş uygulamışlar. Koruyucu durumdaki dış şerit uçları da parlak siyah renk ile renklendirilmiş.

G65 Final Edition modelinin üretimi ile birlikte son rötuşları da Avusturya/Graz‘da gerçekleştirilecek.

mercedes amg g65 final edition mercedes amg g65 final edition
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.