Merakla Beklenen Steam Yaz İndirimleri Tarihi Ortaya Çıktı

Steam Yaz İndirimleri için ilk tarih bilgileri geldi. Oyunların %90'a varan indirimlerle geleceği düşünülen indirimler için verilenn tarih ne zaman? Hangi oyunların indirime gireceği belli mi?

Merakla Beklenen Steam Yaz İndirimleri Tarihi Ortaya Çıktı

Dijital oyun sektörü denildiğinde akla oyunlardan önce ilk gelen yapım Steam oluyor. Dijital oyun satışı konusunda en başarılı yapımlardan biri olarak gösterilen Steam’in kullanım oranları da epey dikkat çekmekte. Valve’nin en başarılı yapımı olarak gösterilen Steam elde ettiği bu başarıyla beraber oyun dünyasının da kilit taşlarından biri oldu.

Yapım bu kadar çok tercih edilirken oyunculara bu ilginin karşılığını da vermiyor değil. Genelde özel günlerde yapılan oyun indirimleriyle oyunculara destek veren Steam’in artık gelenek haline gelen özel indirimleri de bulunuyor. Yapımın en çok merak edilen indirim etkinliklerinden biri olan Steam Yaz indirimlerinin bu sene ne zaman başlayacağı konusunda da ilk bilgiler ortaya çıktı.

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman?

Bu noktada ilk indirimlerin Haziran ayı içerisinde yapılacağı biliniyor. Fakat indirimler için net tarih konusunda bir bilgi verilmemişti. Şimdi ise Valve’nin oyun geliştiricilerine attığı bir mail içerisinde Steam Yaz İndirimleri için net tarihler ortaya çıktı. Bu kez yapımın 20-25 Haziran arasında indirimleri başlatacağı ve indirimlerin Temmuz’un ilk haftasına kadar devam edeceği de belirtiliyor. İndirimler kapsamında ise birçok oyunda %90 oranına kadar indirimleri uygulanması bekleniyor. Tabi bu konuda hangi yapımların ne kadar indirim alacağı net değil.

Steam yaz indirimleri Steam yaz Steam indirimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.