Meizu Yeni Pro 7 Modelindeki Telefonunda Hangi İşlemciyi Kullanacak?

Meizu şirketinin geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtımını yaptığı Pro 7 isimli modelinin Geekbench'te değişik bir işlemci ile görülmüş olması, cihazın daha yeni bir versiyonu mu duyurulacağı sorularını akla getirmeye başladı.

Meizu Yeni Pro 7 Modelindeki Telefonunda Hangi İşlemciyi Kullanacak?

Meizu şirketinin geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtımını yaptığı Pro 7  isimli modelinin Geekbench'te değişik bir işlemci ile görülmüş olması, cihazın daha yeni bir versiyonu mu duyurulacağı sorularını akla getirmeye başladı.

Meizu şirketi, uzun bir zamandır ortaya çıkmış olan sızıntılar ile gündemden hiç bir şekilde düşmeyen ve çift ekrana sahip yapısı ile  çok fazla dikkat çekici değişik bir tasarıma sahip bulunan Pro 7 modeli ve Pro 7 Plus modelindeki akıllı telefonlarını geçmiş olduğumuz hafta resmi bir şekilde duyurdu.

Çin asıllı akıllı telefon üreticisinin Pro 7 model serisinde 2. bir ekrana yer vermiş olması çok büyük  bir beğeni toplarken, cihazların yalnızca MediaTek üretimi  olan işlemcilerden güç alıyor olması bazı kullanıcılarda hayal kırıklığına sebep olmuştu.

Pro 7 modeli içerisinde Helio X30 ve de Helio P25 işlemcilere yer vermiş olan Meizu şirketinin, cihazın bu sene amiral gemisi modellerinde sık bir şekilde görmeye başladığımız Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisinden güç almakta bulunan bir versiyonu üstünde çalıştığı da ortaya çıkmış oldu.

Geekbench'in verilerine göre ise 6 GB'lık bir RAM'e sahip bulunan ve de Android 7.1.1 Nougat isimli işletim sistemi ile çalışmakta olan akıllı telefon tek çekirdek testi içerisinden 1969, çoklu olan çekirdek testinden de tam 6536 puan almayı başarmış..

meizu meizu pro 7 snappdragon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.