Meizu M5c Giriş Seviyesine Renk Getirmeye Geliyor

Meizu M5c akıllı telefonlarının uzun süredir beklenen tanıtımı gerçekleştirildi. Telefonların giriş seviyesinde kaldığı gözlenirken Meizu M5c fiyatları da merak konusu oldu.

Meizu M5c Giriş Seviyesine Renk Getirmeye Geliyor

Akıllı telefon dünyasında düşük ücretleri sayesinde kısa sürede ilgi görmeye başlayan markalardan biri olan Meizu, Çinli akıllı telefon üreticileri arasında en ünlülerinden de biri olarak biliniyor. Sürekli serilerini uygun fiyatlı modellerle yenilen akıllı telefon devinin son olarak ise Meizu M5c modeli ortaya çıktı. Fiyat performans odaklı bir akıllı telefon modeli olması beklenen Meizu M5c serisinin tanıtılmasıyla beraber merakla beklenen özelliklerde tamamen netlik kazanmış oldu. Peki düşük fiyatlarıyla öne çıkması beklenen yeni akıllı telefonların özellikleri neler? Fiyat ne kadar? Bakalım.

Meizu M5c Akıllı Telefonlarının Tüm Detayları

135 gram ağırlığıyla ve biraz kalın olarak değerlendirilebilecek 8.3 mm kalınlığıyla öne çıkacak serilerden biri olarak değerlendirilen Meizu M5c akıllı telefonlarının ekran bölümünde ise 5 inç tercihi yapıldığı görülüyor. 1280 X 720 değerinde çözünürlüğe sahip olan ekranların standart değeri teknik özelliklerde de kendisini göstermekte.

Teknik özellikler konusunda 1.3 GHZ MediaTek işlemdi kullanan telefonun toplamda 2 GB RAM bellek miktarı ise giriş seviyesini temsil eden özelliklerinden. Meizu M5c serisinin kamera kısmında da 8 MP arka 5 MP ön değerlerinin netlik kazandığını ekleyelim. Tüm bu özellikleriyle giriş seviyesi modeli olacağı kesinleşen akıllı telefonların 275 dolar gibi bir fiyata sahip olması da dikkatlerden kaçmadı.   

meizu m5c Meizu M5c özellikleri Meizu M5c çıkış tarihi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.