Mediamarkt 1 Hafta içerisinde 2 Tane Yeni Mağazasını Açtı

Avrupa’da en hızlı büyümekte olan elektronik perakende firması MediaMarkt, sektörde yer alan büyüme hedefinin doğrultusunda yeni yatırımlar ile birlikte büyümeye ve de tüketicileriyle buluşmayı sürdürüyor.

Mediamarkt 1 Hafta içerisinde 2 Tane Yeni Mağazasını Açtı

Avrupa’da en hızlı büyümekte olan elektronik perakende firması MediaMarkt, sektörde yer alan büyüme hedefinin doğrultusunda yeni yatırımlar ile birlikte büyümeye ve de  tüketicileriyle buluşmayı sürdürüyor. En yeni durumdaki teknolojileri rakipsiz fiyatlar ile tüketicilerle buluşturmakta olan firma, 1 hafta gibi  çok kısa bir zamanda İstanbul Metrogarden AVM içersinde ve Sakarya Serdivan’da açmış olduğu 2  tane yeni mağazayla toplam olarak 55 tane mağaza sayısına ulaşmayı başardı.

Tüketiciyi merkeze almakta bulunan anlayışla hizmet sunmaya devam eden MediaMarkt’ın İstanbul Metrogarden AVM içersinde 9 Kasım Perşembe gününde açılan mağazası içinde 1.129 metre karelik satış alanı bulunmakta. 17 tane uzman personeli ile hizmet vermekte olan mağaza, MediaMarkt’ın İstanbul’da yer alan 17. mağazası olmayı başardı. Açılışa  özel olan indirimleri ve de ücretsiz kargo fırsatını kaçırmak istememekte olan müşteriler mağaza açılışına çok yoğun ilgi gösterir iken, MediaMarkt’ın çok hesaplı fiyatları ile buluşmanın ayrı bir heyecanını yaşadılar.

11 Kasım Cumartesi gününde açılmış olan Sakarya mağazasında da 19  tane personel 1.045 metre karelik satış alanı içerisinde hizmet sunmakta. Sakaryalıların bütün elektronik ihtiyaçlarını karşılayacak  olan bu mağaza, son teknoloji uygulamalar ile birlikte tüketicilere eşsiz bir deneyim sunmuş oluyor. Açılışa özel düzenlenmiş olan kampanyada ise Sakaryalılar, en son teknoloji ürünlerine çok daha uygun fiyatlar ile sahip oldular.

mediamarkt istanbul sakarya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.