Mate 9 Modeli de Android Oreo'ya Geçecek

Mate 9 modelinde, Android Oreo sürümü için beta programı resmi bir şekilde başladı.

Mate 9 Modeli de Android Oreo'ya Geçecek

Mate 9 modelinde, Android Oreo sürümü için beta programı resmi bir şekilde başladı. Huawei şirketinin Mate serisinde yer alan eski amiral gemisi olan Mate 9 modeli için başlatılmış olan programla beraber, kullanıcılar bütün herkesten önce Android Oreo isimli yeni sürümünü de deneyimleyebilecekler.

Fakat ne yazık ki Huawei şirketi, beta programı ile ilgili olarak yalnızca 250 kişiyi kabul etmekte. Kayıt olabilmek amacı ile firmanın Beta Friendly User Test isimli uygulamasını indirmek ve firmanın sizi seçecek olmasını umut etmek gerekli.

Yapılan açıklamalara bakılır ise beta programı 3 Kasım tarihi itibar iile son bulmuş olacak. Bu ise Huawei şirketinin Android Oreo  ile ilgili güncellemesini sene sonuna kadarki süreçte Mate 9 modelinin kullanıcılarına verecek olduğunu göstermekte desek yanılmamış oluruz. Bir başka detay ise firmanın beta güncellemesini yalnızca MHA-L29C432B194  isimli yazılım sürümünü kullanmakta olan cihazlara verecek olması.

Son olarak bir açıklama daha yapmak gerekir ise Beta programına katılabilmek amacı ile Huawei ID ile ilgili üyeliğinin olmasının kesinlikle gerekli olduğu ile ilgili bilgiler yer almakta. O sebep ile beta programına hızlı br şekilde başvuruda bulunma konusunda bir isteğiniz var ise bir Huawei ID oluşturmanız konusunda çok büyük bir yarar var.

huawei mate 9 android oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.