Mate 10 Modeli İçin Yeni Bir Görsel Paylaşıldı

Akıllı telefon pazarı içerisinde amiral gemisi modellerinin yarışına bu sene P10 modeli ve de P10 Plus modeli ile dahil olmayı başaran Huawei şirketinin yeni amiral gemisi modellerinden Mate 10 modelinin hakkında her geçtiğimiz gün yeni bir tane detay ortaya çıkmaya devam etmekte.

Mate 10 Modeli İçin Yeni Bir Görsel Paylaşıldı

Akıllı telefon pazarı içerisinde amiral gemisi modellerinin yarışına bu sene P10 modeli ve de P10 Plus modeli ile dahil olmayı başaran Huawei şirketinin yeni amiral gemisi modellerinden Mate 10 modelinin  hakkında her geçtiğimiz gün yeni bir  tane detay ortaya çıkmaya devam etmekte.

Bu sene Android platformu içinde tanıtılacak son amiral gemisi modeli olması beklenmekte bulunan Huawei Mate 10 modeli, 16 Ekim tarihinde Münih kentinde gerçekleştirilecek  etkinlik kapsamında tanıtılmış olacak

Bu kapsamda ise  Mate 10 modeline hazırlanılmış ilk tanıtım videosunu geçmiş olduğumuz günlerde Youtube kanalında paylaşan Huawei şirketi, bu defa Twitter hesabı üstünden bir  tane görsel paylaşımı yaptı.

Twitter üzerinde HuaweiMobileAu isimli hesabı tarafından yapılmış olan paylaşım kapsamında; ''Çift kamera ailesi içerisine hoş geldiniz'' şeklindeki başlığının altında Huawei şirketinin çift arka kameraya sahip bulunan akıllı telefonları ve  de çıkış tarihleri gösterilmekte.

Siyah renge sahip modellerin hakim olduğu bir tasarım ve de  16 Ekim tarihiyle Mate 10 modelinin işaret edilmesi fazlasıyla dikkatleri çeker iken, cihaz Mate 9 modelinde olduğu gibi dikey olarak konumlandırılmış 2 arka kameraya sahip bir durumda olacak.

Ortaya çıkmış olan son raporlar kapsamında, Mate 10  isimli modelinin geleneksel kavise sahip bir ekrana ev sahipliği yapacak olduğu, Mate 10 Pro modelinde ise EntireView isimli Teknolojisinin kullanılmakta olduğu 18:9 en boy oranına sahip bulunan bir ekranın yer alacak olduğu ifade ediliyor.

huawei mate 10 twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.