Mass Effect İçin Beklenmedik Karar

Mass Effect serileri için EA Games'in kararı açıklandı. Bundan sonraki seri için yapımın uzun süre ara vereceği açıklandı. Peki bir sonraki Mass Effect serisi ne zaman gelecek? İşte detaylar.

Mass Effect İçin Beklenmedik Karar

Artık yavaş yavaş efsane oyun serilerinden biri olmayı başaran Mass Effect serisi geçtiğimiz günlerde yeni bir oyunla daha gündem oldu. Serinin son oyunu olarak çıkış yapan Andromeda oyunuyla beraber ise yapımın başarılı bir şekilde hikayesini sürdüremediği görüldü. Genel grafik yapısı ve genel oynanış yapısıyla oldukça başarılı bir oyun olarak lanse edilse de hikaye ve dinamikler kısmında eleştiriler alan oyun tam anlamıyla arada bir oyun olarak değerlendirildi. Hatta bu durum markanın beklentilerini bir anda ters düz etti. EA Games çok daha iyi tepkiler beklese de eleştirilerin gelmesiyle beraber oyunu değerlendirmeye aldığını açıklamıştı.

Mass Effect Andromeda Değerlendirmesi Sonuçlandı

EA Games’in konu hakkındaki değerlendirmesi ise sonunda ortaya çıktı. Oyun devi yaptığı açıklamayla beraber en başarılı serilerden biri olan Mass Effect serisine uzun süre ara verdiğini açıkladı. Tabi ki yeni serilerin gelmeyeceği ve yapımın son bulduğu açıklaması yapılmadı. Fakat bu açıklamadan yola çıkacak olursak Mass Effect yeni oyunu için çok uzun bir süre beklemek gerekecek.

Hatta oyunun bu süre içerisinde unutulacağını bile düşünmek yanlış olmaz. Bununla beraber oyunun geliştiricilerinin yani BioWare’nin ise EA Games ile çalışmaya devam edeceği hem başka oyunlar hem de mevcut Mass Effect serileri için geliştirme sürecine devam edileceği de açıklandı.

 

Mass Effect ea games bioware
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.