macOS Sierra 10.12.5 Güncellemesi İle Mac'e Windows Yüklemek Çok Kolay

Son olarak yayınlanan Windows güncellemesi olan Windows 10 Creators Update birçok Apple kullanıcısını sevindirmişti. Çünkü Mac için özel olarak bazı detayların güncellemede yer etmesi son dönemlerde kolektif güncellemelere bir yenisini daha ekledi. Aynı durum Apple cephesinde de vardı. Yayınlanan macOS Sierra 10.12.5 güncellemesiyle Mac cihazınıza Windows yüklemek çok daha kolay olacak.

macOS Sierra 10.12.5 Güncellemesi İle Mac'e Windows Yüklemek Çok Kolay

Hatırlayacağınız üzere bir lisansa sahip olduktan sonra ilk yapmamız gereken şey Boot Camp ile Windows 10 Anniversary Update yüklemek oluyordu. Sonrasında ise sırasıyla güncellemeleri alıp son adımda Creators Update yüklemek gerekiyordu.

Genel hatlarıyla baktığımızda Mac kullanıcılarının Windows 10 ile birçok yönde bakış açısı değişti. Bu güncelleme sayesinde sağlanan yükleme kolaylığı ise Apple kullanıcılarını Windows'a yakınlaştırabilir. Artık Boot Camp üzerinden Windows 10 Creators Update güncellemesini direkt olarak almak mümkün oluyor.

Hem Microsoft cephesinde hem de Apple cephesinde aktif olan bu güncelleme kolaylıkları sayesinde kullanıcının kârlı çıktığı bir ortam yaratılmış oluyor. Üstelik yalnızca işletim sisteminin yüklenmesi değil alınabilecek güncelleme konusunda da yoğun bir destek karşımıza çıkıyor.

Son olarak sunulmuş olan Windows 10 1703 olarak adlandırılan Creators Update için direkt Boot Camp üzerinden yüklemeyi başlatabilir ve lisansınızla yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz. iMac ve MacBook için Windows 10 yükleme rehberinin artık kullanıcıları yormayacak adımlardan oluşması büyük bir gelişimin göstergesi olarak nitelendiriliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.