Logitech Şirketine Ait Olan G233 Prodigy Ürünü İncelendi

Karma örgü durumdaki malzemelerle üretilmiş olan Pro-G isimli yeni ürün gelişmiş durumdaki ses sürücüleri; ses profilleri ile beraber kullanılıp çok zengin ve de gürleyen baslar ile birlikte net durumda gelen sesler, hassas durumdaki tizler ile düşük bir bozulma seviyeleri sunabilmeyi amaçlamakta.

Logitech Şirketine Ait Olan G233 Prodigy Ürünü İncelendi

Karma örgü durumdaki malzemelerle üretilmiş olan Pro-G  isimli yeni ürün gelişmiş durumdaki ses sürücüleri; ses profilleri ile beraber kullanılıp çok zengin ve  de gürleyen baslar ile birlikte net durumda gelen sesler, hassas durumdaki tizler ile düşük bir bozulma seviyeleri sunabilmeyi amaçlamakta. 

Bu kulaklık içerisinde vurgulanması gerekli olan tek nokta ise üzerinde yer alan ses sürücüleri. Pro-G ürününe ait olan ses sürücüleri, kaynağından bağımsız bir şekilde analog ve de dijital ses üretme amacı ile özel bir şekilde optimize edilmiş. Gürültüyü önleyici ve de  mikro pop filtresine sahip olan kollu mikrofon, sohbet amacı ile çok yüksek kalitede bir ses yansıtması da yapabilmekte.

Cihazın aynı zaman içerisinde konsollar ile de  tam uyumlu bir şekilde olduğunu belirtmekte  bir yarar var. Bazı Xbox One konsolunun modelleri dışında, Logitech G233 Prodigy isimli yeni ürünü bütün konsol ve de tabletlerinizde gönül rahatlığı ile, hiç bir şekilde ses kaybı yaşamadan  basit bir şekilde kullanabilirsiniz.

Logitech şirketine ait olan G233 Prodigy ürününün resmi satış fiyatı ise 480 Türk Lirası civarında belirtilmiş.. Firmanın ise G233 Prodigy ismini vermiş olduğu bu özel kulaklığı eSpor oyuncularına özel bir şekilde geliştirmiş olduğu açıklanmakta.

logitech pro-g g233 prodigy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.