Logitech MX Master 2S İle MX Anywhere 2S Mouse Modelleri Duyuruldu

Logitech Flow özelliği ile kullanıcılara sunulan MX Anywhere 2S ve MX Master 2S modeli fareler resmi olarak tanıtıldı. Profesyonel kullanım için birebir olarak geliştirilen MX Anywhere 2S ve MX Master 2S modelleri bir önceki nesillerinin devamı niteliğinde olacak.

Logitech MX Master 2S İle MX Anywhere 2S Mouse Modelleri Duyuruldu

Logitech, MX serisine iki yeni üye daha kattı. Daha önce MX Master ve MX Anywhere modelleri ile büyük beğeni toplayan firma bu ürünlerin geliştirilmiş versiyonu olan 2S modellerini resmi olarak duyurdu.

Bir önceki sürüm modeline göre tasarımsal olarak herhangi bir fark bulundurmayan fareler 4000 DPI sensörlerle birlikte geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bir önceki MX Master ve MX Anywhere modellerinin 1000 DPI olduğunu düşünürsek yeni nesil ürünlerin ne kadar hızlı ve akıcı olacağını kestirmek güç değil. Kablolu veya kablosuz seçeneğiyle tanıtımı yapılan yeni ürünlerin batarya süreleri ise 40 ila 70 gün seviyesine kadar çıkarılmış.

MX Master 2S ve MX Anywhere 2S modellerine gelen Logitech Flow yazılımı özelliği ise iki farklı bilgisayar arasında geçiş sağlanırken bu işlem sanki tek bir bilgisayarda iki monitör arasında geçiş yaparmışcasına hissedilemeyecek kadar hoş bir şekilde işlemi sağlayabiliyor.

Fare imleci ekranın köşesine sürüklendiğinde imleç diğer bilgisayarda otomatik ve kesintisiz bir biçimde karşınıza çıkacaktır. Yalnız Logitech Flow özelliğini kullanabilmek için iki bilgisayarın da aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerekmekte. Bu özellik aynı zamanda Mac ve Windows tabanlı iki farklı bilgisayarda da kullanılabiliyor. Bu sistemin en çok beğenilen yanı ise bir ekrandaki görüntü veya metni fare ile tutup sürükleyerek bilgisayarlar arasında kolayca kopyala yapıştır yapabilmek mümkün hale gelmiş.

Logitech'in yeni fare modellerinden MX Master 2S ürünü için 100 dolar etiket fiyatı biçilirken MX Anywhere 2S ise 80 dolar ücretle satın alınabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.