Logitech Hareket Kontrolüne Sahip Hoparlörü Duyurdu

Logitech şirketinin duyurduğu MX Sound modeli, masaüstünüzde ilk üst seviyedeki Bluetooth hoparlör şeklinde lanse edilmekte. Şık bir tasarımı ve de kaliteli ses çıkışı ile çalışma alanınıza dahil edebilecek olduğunu bu kablosuz hoparlör, hareketi algılama özelliği sayesinde ise göz doldurmakta.

Logitech Hareket Kontrolüne Sahip Hoparlörü Duyurdu

Logitech şirketinin duyurduğu MX Sound modeli, masaüstünüzde  ilk üst seviyedeki Bluetooth hoparlör şeklinde lanse edilmekte. Şık bir tasarımı ve  de kaliteli ses çıkışı ile çalışma alanınıza dahil edebilecek olduğunu bu kablosuz hoparlör, hareketi algılama özelliği sayesinde ise göz doldurmakta.

Logitech MX Sound modeli, Bluetooth üstünden 2 cihaz ile eşlenebiliyor ve de kullanıcının hemen bu 2 cihazın arasında geçiş yapabilmesine izin vermekte. Bir cihaz içerisinde müziği beklemeye aldıktan  hemen sonra, öteki cihazda doğrudan bir şekilde çalmaya basmanız ve hemen buna geçiş yapılabilmesini sağlamanız olanaklı. Yüksek kalitedeki ses ve de baslara sahip olan 2.0  bu ürünün 24W'luk bir ses çıkışına sahip bir durumda olduğunu da belirtmekte yarar var.

MX Sound modelinin bir başka önemli özelliği ise hareketle aktif  bir durumda olan dokunmatik kontrol özelliği. Hoparlör'ün önünde elinizi sallamış olduğunuzda aydınlatma özelliğine sahip ikonlar gözükmekte ve cihaz eşlemenize veyahut sesi ayarlamanıza  bu şekilde izin verilmekte. Bu hareket ile birlikte aktivasyon şimdilik fazlasıyla temel bir düzeyde olsa bile gelecek için  pek çok yenilikler vadetmekte.

Öteki MX serisinde yer alan ürünlerle uyumlu olmak amacıyla tasarlanmış Logitech MX Sound ürünü Ekim ayı içerisinde 100 tutarındaki fiyat ile birlikte satışa sunulmuş olacak.

logitech mx sound kablosuz hoparlor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.