Limbo Ayrıntılı İnceleme

Sevilen oyunlardan Limbo oyununu sizler için masaya yatırıyoruz. Limbo nasıl bir oyun ? Limbo ayrıntılı inceleme yazımızda oyun ile lgili bilgiler ve görüşlerimizi sunuyoruz.

Limbo Ayrıntılı İnceleme

Oyun dünyasında sürekli sayısız oyun piyasaya sürülüyor. Peki bu oyunları birbirinden ayıran en büyük özellik ne ? Bazı oyunlar farklı hikayeleri ve oynanışta verdiği zevk ile damakta tat bırakıyor. İşte Limbo oyunu da bu noktada fark yaratmayı başaran bir oyun.

Limbo oyunu iki boyutlu bir oyun olup yönettiğimiz karakter bir çocuktur. Oyunun teması ise gerilim & bulmaca & maceradır diyebiliriz. Oyunda amacımız kaybolan kız kardeşimizi bulmak. Ancak bu hiç de kolay olmayacak çünkü bunu yapmaya çalışırken çeşitli zorluklarla mücadele etmemiz gerekecek.

Oyunun bulmaca yönü son derece ağırlıklıdır. Bazı noktalarda yürürken oldukça dikkatli olmamız gerekiyor çünkü aniden başımıza bir şey düşebiliyor veya aniden çarpılabiliyoruz. Oyunda yürürken bazı noktalarda çeşitli engeller bulunuyor. Mesela elektrik akımı bulunan noktalar var veya kesici aletlerin bulunduğu noktalar var. İşte buralarda son derece zeki olmamız gerekiyor çünkü yaptığımız en ufak hata o bölümü tekrar oynamamıza yol açıyor. Limbo oyunu bu noktada bir zeka oyunudur da denilebilir. Eğer ne kadar dikkatli, pratik olursanız oyunu kazanma olanağınız da o kadar artıyor.

GRAFİK

Oyun siyah beyaz grafik temasıyla kurulmuştur. Grafik anlamında iki boyutlu ve ufak bir oyun olduğu için çok bir şey beklememek gerekiyor doğrusu. Ancak yinede kategorisinde değerlendirilecek olursa grafiklerinin de gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.

OYNANIŞ

Oyunun oynanışı son derece basit. Yön tuşlarımızı kullandığımız oyunda gözüme ciddi bir bug da çarpmadı yani iyi seviyede bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

GENEL DEĞERLENDİRME

Oyuna uygun bulduğumuz puan 10 üzerinden 7.3'tür. Kategorisine göre gayet başarılı, oynanabilitesi yüksek bir oyundur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.