Lich King'in Geri Döneceği Açıklandı

Hearthstone'de yeni bir eklenti daha sonunda ortaya çıkmış oldu. Uzun bir zamandır bekleniyor olan Lich King teması da oyuna eklenir iken, Blizzard şirketi ücretsiz macera modu ile de gönülleri almaya hazırlanmakta.

Lich King'in Geri Döneceği Açıklandı

Hearthstone'de yeni  bir eklenti daha sonunda ortaya çıkmış oldu. Uzun bir zamandır bekleniyor olan Lich King teması da oyuna eklenir iken, Blizzard şirketi ücretsiz macera modu ile de gönülleri almaya hazırlanmakta.

Hearthstone'a ait olan uzun bir zamandır kısır döngü içinde olduğu artık bilinen büyük bir gerçek. Aylar öncesinde dağıtılmış olan oyun metası daha halen toparlanmadı ve de Blizzard arka arkaya ek paketler çıkartmaktan da hiç bir şekilde bıkmadı. Uzun bir zamandan beri Adventure gelmemiş olan yapıma bir defa daha ek paket yolu görünmüş oldu.

Hearthstone oyunu  için gelecek olan yeni eklenti ise uzun bir zamandır beklenen Lich King teması olarak açıklandı. 135 tane yeni kartın oyuna eklenecek olduğu bu yeni ek paket ile beraber hasret kaldığımız macera modu ise ücretsiz bir şekilde oyuna eklenecek. Elbetteki ücretsiz bir  tane macera modu olduğundan dolayı normalde 20 taneye yakın bir sayıda olan boss sayısı bu defa 7 tane ile sınırlandırılmış bir durumda.

Yeni olan Adventure komple Lich King odaklı bir durumda olacak. Ücretli olan  maceraların tam tersine bir boss'u yenmiş olduğunuz zaman kart değil de, kart paketini kazanmış olacaksınız. Öte yandan varolan kahramanlar içinse Deathknight sürümleri yer alacak. 

Kahraman kartlarının sınıfında çok yeni bir mekanikte oyuna eklenmiş olacak. Bu kahraman kartlarının sayesinde oynamış olduğunuz karakterin yeteneği ile birlikte görünüşü komple değişecek ve de Deathknight'a dönüşecek.

 

 

heart stone blizzard lich king
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.