LG'ye Ait Q6 Modelinin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

LG şirketine ait olan G6 modelinin mini bir versiyonu şeklinde nitelendirilmekte olan yeni akıllı telefonlarından Q6'ya ait durumdaki özelliklerin çok büyük bir bölümü, Geekbench aracılığı ile ortaya çıkmış oldu.

LG'ye Ait Q6 Modelinin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

LG şirketine ait olan G6 modelinin mini  bir versiyonu şeklinde nitelendirilmekte olan yeni akıllı telefonlarından Q6'ya ait durumdaki özelliklerin  çok büyük bir bölümü, Geekbench aracılığı ile ortaya çıkmış oldu.

Şubat ayı içerisinde amiral gemisi  modelinden LG G6'yı son kullanıcılar ile buluşturmuş olan ve geçtiğimiz günler içerisinde G6 Plus modeline özel yeni bir video yayınlamış olan LG şirketinin, yeni bir akıllı telefonu olan Q6 modeli üstünde çalıştığı bilgileri de sızdırılmıştı. Cihaza ait olan özel verilerin Geekbench veritabanına girmiş olması ile beraber LG Q6 modelindeki teknik özellikler de çok büyük  bir oranda ortaya çıkmaya başladı.

11 Temmuz tarihi içerisinde Polonya’da gerçekleştirilecek olan LGBarbeQ etkinliği kapsamında tanıtılması bekleniliyor olan ve de LG-M700 şeklindeki model numarası ile karşımıza çıkmış bulunan LG Q6 modeli, gücünü ise Qualcomm'a ait Snapdragon 430 isimli işlemcisinden alıyor olacak.

28 nm LP'lik bir fabrikasyon süreci ile üretilmiş olan ve 1.4 GHz'lık hızı ile çalışan 8 tane Cortex A53 çekirdeğine ev sahipliği yapmakta bulunan Snapdragon 430'a, aynı zamanda grafik kısmında gerekli olan gücü de Adreno 505 sağlamakta.

3 GB'lık bir RAM'e sahip olan ve kutusundan Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile çıkacak olduğu belirtilen bu akıllı telefon, tek çekirdek testi içerisinden 622 puan, çoklu çekirdek testi içerisinden ise  tam olarak 1777 puan almayı başarıyor.

 

 

lg g6 q6
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.