LG'de Modaya Uydu Ve LG G6+ Modelini Tanıttı!

Güney Koreli teknoloji devi LG sessiz sedasız modaya uydu ve LG G6+ modelini tanıttı. İşte LG'nin yeni LG G6+ modeli ve çok daha fazlası.

LG'de Modaya Uydu Ve LG G6+ Modelini Tanıttı!

LG sessiz sedasız bir şekilde yeni akıllı telefon modeli olan LG G6+ modelini tanıttı. LG'nin daha fazla depolama alanı ve yeni renk seçecekleriyle birlikte yeni nesil kablosuz şarj teknolojisiyle gelen LG G6+ modelini tanıtan LG ayrıca mevcut haldeki LG G6'lara da yeni özellikler getirdi.

LG yeni tanıttığı LG G6+ modelinde RAM yükseltmesi yapmadı. LG tıpkı LG G6 modelinde olduğu gibi LG G6+ modelinde de 4 GB RAM kullandı. LG G6+ modelinde LG depolama alanını yükselterek 64 GB'dan 128 GB'a yükseltmiş durumda.

LG'nin LG G6+ modeliyle birlikte getirdiği bir diğer özellik ise Qi Kablosuz Şarj özelliği. LG'nin bu yeni kablosuz şarj teknolojisinin şimdilik belli ülkelerde satışa sunulan LG G6+ modellerinde bulunacağı ancak hangi ülkelerde satışa çıkacak olan ürünlerde bulunacağı ise bilinmiyor.

lg-g6-+

LG G6+ modeli ayrıca daha yüksek ve kaliteli ses ile geliyor. 32 bit Hi-Fi Quad DAC sistemini kullanan LG G6+ ayrıca birinci sınıf B&O kulaklıklarla birlikte geliyor.

LG G6+ modeli ayrıca optik astro siyah, optik deniz mavisi ve optik terra altın dahil olmak üzere yeni renk seçenekleriyle geliyor. LG'nin LG G6+ modeli ayrıca ışık yansımasına göre renk değiştiren arka kapakla birlikte geliyor.

Henüz ne zaman satışa sunulacağı ve fiyat etiketi bilinmeyen LG G6+'ın özelliklerinin ve diğer detaylarının kısa süre içinde belli olması bekleniyor.

LG ayrıca LG G6+ ile birlikte hali hazırda son amiral gemisi olan LG G6 modeline yeni özellikler getirdi. LG G6' da kullanılan yüz tanıma sistemini daha da kullanışlı hale getiren LG yeni özellikle birlikte kullanıcıların herhangi bir düğmeye basmadan yüz tanıma özelliğiyle telefonlarını açabilecekler.

LG ayrıca hali hazırda G6 modellerinin güç tüketimini daha da düşürmek adına yeni Düşük Güç Tüketimi özelliğini getirdi. LG G6'ya gelen bu özellikle birlikte kullanıcıların bulundukları yere ve hareketlerine göre LG G6 bunları analiz edip daha düşük güç harcayacak. LG şimdilik bu yeni teknolojisinin nasıl çalıştığını açıklamadı.

LG son amiral gemisi LG G6 modeline ayrıca kamera alanında da önemli yenilik getirdi. Kullanıcıların kamerayı kullanmasıyla birlikte fotoğraf karesine sonradan giren yabancı nesneleri LG G6 algılayacak ve kullanıcıyı uyaracak. LG'nin açıklamasına göre özellikle deklanşöre basılırken kullanıcıların parmaklarının fotoğrafta görülmesinin önüne geçilmiş olacak. LG'nin LG G6'ya getirdiği bu özelliklerin kısa süre içinde tüm LG G6 cihazlarına gelmesi bekleniyor. 

lg lg g6 lg g6+
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.